Kaya Artemis
AltasJet

Alo Bilet Hattı
X
X
KulturTuru

2001 yılında kurulan Atlasjet, iç ve dış hatlarda tarifesiz seferlerle yolcu ve yük taşımacılığı yaparak gökyüzüne açılmıştır. Atlasjet uçuş operasyonuna 2 adet Boeing B-757-200 tipi uçak ile Eylül 2001’de aynı tipte üçüncü uçağını almış, Temmuz 2003 tarihinde de dördüncü B-757-200 uçağını filosuna dahil etmiştir.


Atlasjet günden güne artan başarısı ve gelişimiyle IATA üyesi olmuş ve IOSA tescili almıştır. 1 Şubat 2006 itibariyle %45’lik hissesi alınan ve yönetim kurulu başkanlığına Murat Ersoy getirilen Atlasjet’in ismi 2015 yılı Ocak ayı itibariyle Atlasglobal olarak değiştirilmiştir.


‘’Maksimum uçuş güvenliği’’ni prensip alan Atlasjet teknik departmanı, uçuşlarının en güvenli şekilde gerçekleşmesi için sürekli çalışmakta ve kendisini geliştirmektedir. JAR 145 belgesine sahip olan Atlasjet ekibi, Atlasjet filosunda bulunan uçakların Transit ve A-check bakımlarını, konaklama bakımını, arıza giderme ve modifikasyonlarını yapmaktadır.


Hızla büyüyen ve ülkemizi temsil eden Atlasjet’in en ucuz uçak biletlerine ve kampanyalarına alobilethatti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Alobilethatti.com en ucuz uçak biletlerini ve tüm havayollarına ait ampanyaları kolaylıkla takip edebileceğiniz bir site.


Uçakla seyahat etmenin rahatlığından faydalanmak için alobilethatti.com üzerinden Atlasjet sayfasına yönlenebilir, Atlasjet’in en güncel kampanyalarından faydalanarak, uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Yazının devamı.. Yazıyı kısalt..