Özbekistan

Özbekistan Uçak Bileti


Alo Bilet Hattı
X
X

Özbekistan Uçuş Noktaları

Özbekistan Ucuz Uçak Bileti, Özbekistan Uçak Bileti Fiyatları

İpek Yolu'nun izinde bir Türki devleti olan Özbekistan değişik zevkleri yaşabileceğiniz, biraz da kendinizden birşeyler bulabileceğiniz bir şehir. Alo Bilet Hattı'nı ziyaret ederek istediğiniz tarihler arasında uçak bileti bulabilirsiniz.

 
Aral Denizi'ne kıyısı bulunan Özbekistan 1991'de SSCB'den ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiştir. Ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanır. Ayrıca doğal gaz ve petrolde çıkarılmaktadır. Bu ülkede resmi dil Özbekçe'dir. Ayrıca Rusça'da konuşulur. Burada kış çok sert gezer yazın ise sıcaklık40 derece olabilir. Bu nedenle Mayıs, Haziran ve Eylül ayları gitmek için en uygun dönemdir.
 
Taşkent bira festivalinde çeşit biraları tadabilirsiniz. Ayrıca bol miktarda yetişen meyveyi burada tadabilir; reçel ve marmelatları alabilirsiniz. Ayrıca mimari eserleriyle meşhur olan Özbekistan, kum tepeli çölleri, antik kentleri, yüksek zirveleri ile size farklı bir tur seçeneği sunar. Bu ülkeye ulaşmak için Alo Bilet Hattı'na giriş yaparak ucuz Özbekistan bileti alabilirsiniz.