SunExpress

Alo Bilet Hattı
X
X

SunExpress, Antalya merkezli bir hava yolu şirketidir. Türkiye’nin popüler tatil yörelerinden Avrupa’ya tarifeli charter uçuşlar gerçekleştiren SunExpress, ikinci merkezini İzmir’e, üçüncü merkezini ise İstanbul’da Sabiha Gökçen Havaalanı’na açmıştır.


Türkiye’de ilk defa Anadolu şehirlerinden Almanya’nın önemli merkezlerine tarifeli direkt uçuşlar gerçekleştiren Sunexpress, 2011 yılında Almanya merkezli ‘’SunExpress Deutschland’’ isimli ikinci şirketini kurdu. Sunexpress Deutschland, Anadolu’dan yalnızca Almanya’nın belli şehirlerine değil, Kızıldeniz, Kuzey Afrika ve Kanarya Adaları’na da charter seferler düzenler. Sun express’in destinasyonlarına son olarak eklediği yerler arasında ise Erbil ve Varna da yer alır.


Günden güne artan kalite ve hizmetleriyle SunExpress Türkiye’de ISO 9001, ISO 11001, ISO 10002 ve OHSAS 18001 sertifikalarına sahip bir havayolu şirketi. 2014 senesinde kuruluşunun 25. Yılını kutlayan SunExpress, 1 milyar 25 milyon Euro ciro elde etmiştir. Şirket 2014 yılında 7 milyon 300 bin yolcu taşımış ve dololuk oranını %85 yapmıştır.


Türkiye’nin en iyi hava yollarından biri olan Sunexpress’le gönlünüzce seyahat etmek için alobilethatti.com sizin yanınızda. Alobilethatti.com ile en ucuz Sunexpress uçak bileti satın alabilir, SunExpress kampanyalarını takip edebilirsiniz.


Alobilethatti.com en ucuz uçak biletlerini tek site üzerinden kolaylıkla bulmanızı ve satın almanızı sağlamakla kalmaz, tüm hava yollarına ait uçak bileti, kampanya, duyuru ve haberleri size sunar.


www.alobilethatti.com’a ister biligisayarınızdan ister IOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızdan alobilethatti.com uygulamasını indirerek ulaşın. En ucuz SunExpress uçak biletlerini alobilethatti.com üzerinden satın alın.

Yazının devamı.. Yazıyı kısalt..