Türk Hava Yolları

Alo Bilet Hattı
X
X

Türkiye’nin en köklü hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları, aynı zamanda ülkemizin ulusal bayrak taşıyıcısıdır. Merkezi İstanbul’da Atatürk Havalimanı’nda bulunan Türk Hava Yolları Avrupa, Orta Doğu, Uzak Doğu, Kuzey Afrika, Güney Afrika, Kuzey ve Güney Amerika’ya kadar uzanan ağıyla en çok tercih edilen hava yollarının başında gelmektedir.


Skytrax’ın 2014 ödüllerinde ‘’Avrupa’nın en iyi hava yolu’’ seçilen Türk Hava Yolları, dünyanın da en iyi 5. havayoludur. Star Alliance üyesi Türk Hava Yolları, yakında uçulacak noktalarla birlikte 262 noktaya seferler düzenlemektedir.İlk uluslararası seferini 12 Şubat 1947 tarihinde Atina’ya yapan TürkHava Yolları, Atina seferlerinden sonra yurtdışı seferlerine Lefkoşa, Beyrut ve Kahire’iy eklemiştir. Bugün ise dünyanın onlarca farklı noktasına uçan Türk Hava Yolları, profersyonel kadrosu ve en son teknolojiye sahip filosuyla senelerdir en kaliteli uçuş hizmetlerini yolcularıyla buluşturuyor.


‘’Widen Your World’’ (Dünyanı Genişlet) sloganıyla sizi dünyayı keşfetmeye çağıran Türk Hava Yolları, gerçekleştirdiği Türk Hava Yolları kampanyalarıyla da avantajlı uçuşları yolcularıyla buluşturuyor. İstediğiniz en ucuz Türk Hava Yolları uçak biletleri alobilethatti.com adresinde sizi bekliyor.


Alobilethatti.com en ucuz Türk Hava Yollları uçak biletlerini ve avantajlı Türk Hava Yolları kampanyalarını bulabileceğiniz muhteşem bir site. Alobilethatti.com’un pratik arayüzü sayesinde istediğiniz her yere istediğiniz hava yollarının uçak biletlerini kolaylıkla bulabilirsiniz.


www.alobilethatti.com’a ulaşmak çok kolay isterseniz bilgisayarınızdan, isterseniz IOS ve Android işletim sistemli akıllı cihazlarınızdan, isterseniz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden isterseniz bayiliklerimizden bizzat gelerek bilgi sahibi olup, biletlerinizi satın alabilirsiniz.

Yazının devamı.. Yazıyı kısalt..