Abu Dhabi Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Abu Dabi Uçak Bileti

abudhabi-ucak-biletiAbu Dabi Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Yurtdışı seyahatlerinizde havayolunu tercih ederek yolculuğunuzun nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Karayolu ile günler süren mesafeler uçakla kat kat daha kısa sürmektedir. Abu Dhabi’ye İstanbul üzerinden uçakla yolculuk yaklaşık 6 saat sürmektedir. Bu seyahat esnasında konfor ve uygun fiyat çok önemlidir. Abu Dhabi uçak biletinizi Alo Bilet Hattı ile satın alabilirsiniz. Bu sayede sorunsuz bir uçuş gerçekleştirirsiniz. İş veya gezi amaçlı Abu Dhabi’ye yolculuk yapmayı düşünüyorsanız Alo Bilet Hattı sizin için en doğru adres.

Abu Dhabi Havalimanı

49 ülkede 85 farklı noktaya uçuş gerçekleştiren Abu Dhabi Havalimanı sivil statülüdür. 2 adet asfalt pisti ile uçuşları gerçekleştirmektedir. Havalimanının şehir merkezine uzaklığı 30 km’dir. Şehrin doğusunda yer alan havalimanına ulaşım taksi, otobüs, servis ve rent a car ile gerçekleştirilmektedir. Abu Dhabi Havalimanı 6 kıtaya aktarmasız uçuş düzenleyen sayılı havalimanlarındandır. Havalimanının toplam yolcu sayısı 20 milyondur.

Abu Dhabi Hakkında Genel Bilgiler

Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti olan Abu Dhabi ülkenin Dubai’den sonra en kalabalık 2. şehridir.  Şehir Basra Körfezi’nin kıyısında yer alır ve yüz ölçümü 972 kilometrekaredir. Metropol statüsündeki şehrin nüfusu 1,5 milyondur. Tüm körfez ülkelerinde olduğu gibi Abu Dhabi’de de çöl iklimi hakimiyet sürmektedir. 3 büyük köprü ile karaya bağlı bir ada olan Abu Dhabi’de 2 köprü de yapım aşamasındadır. Türkiye’den Ankara, Abu Dhabi ile kardeş şehirdir. Şehrin en önemli ve görülmesi gereken yerlerinden birisi Şeyh Zayed Camii’dir. Bu camii en çok ziyaret edilen yerlerdendir. Diğer Arap ülkelerine göre Abu Dhabi daha hoş görülü bir yerdir. Şehirde kiliseler de bulunur.

Arap şehirlerinin incilerinden olan Abu Dhabi’ye uçak biletinizi http://www.alobilethatti.com/ üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ana sayfada yer alan bilet sorgulama kutucuğunu kullanarak Abu Dhabi uçak bileti sorgulaması yapmaktır. Ayrıca tüm havayolu firmalarının uçak bileti fiyat ve kampanyalarını karşılaştırarak Abu Dhabi uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Türkiye’nin en iyi sitesi Alo Bilet Hattı ile 7/24 online uçak bileti satn alabilirsiniz.