Adana Artvin Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Artvin Uçak Bileti

artvin-ucak-bileti“Adana Artvin” Uçak Bileti

Adana ili ile Artvin arasında yolculuk yapmadan önce kendinize iyi bir seyahat planı yapmanız gerekmektedir. Bunun sebebi iki il arasında bulunan uzun yol mesafesidir. Seçtiğiniz yöntem kara yolları olduğu takdirde yolculuğunuz uzun ve stresli geçebilir. Ankara ile Artvin arası bulunan 1040 kilometrelik kara mesafesi bunun başlıca sebebidir. Günümüz şartlarında her kesime hitap eden yolculuk seçenekleri ile hava yolları ulaşımı son derece kolaydır. Yolcular hava yollarını seçtiği takdirde çok kısa bir süre içerisinde seyahatini gerçekleştirebilir. Hava yolları ile ayrıca yolculuğunuz kara yollarına nazaran çok daha keyifli ve konforlu geçecektir. Ankara Artvin uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden alabilir, bu keyifli ve konforlu yolculuğa bir an önce çıkabilirsiniz. Sitemizde yer alan Ankara Artvin uçak bilet kampanyalarından yararlanabilir, çok basit bir şekilde bütçenize en uygun bileti seçebilir ve tasarruf edebilirsiniz.

Artvin Havalimanı

Artvin ilinde şuanda faal durumda bir havalimanı bulunmamaktadır. Artvin iline gerçekleştirilen uçuşlar Batum Havalimanı üzerinden gerçekleştirilmektedir. Batum Havalimanı Türkiye ve Gürcistan ortak kullanımında bulunan bir havalimanıdır. Yapılan çalışmalar doğrultusunda Batum Havalimanı üzerinden yolcular Türkiye’ye vizesiz seyahat etme imkânına sahip oldular. Bu açıdan bölgedeki türünün tek örneği olan Batum Havalimanı, Artvin iline sadece 20 km uzaklıkta bulunmaktadır. İşletme hakkı TAV Havalimanları’nda bulunan Batum Havalimanı, Acarca Özerk Cumhuriyeti’nin başkenti olan Batum’da bulunmaktadır. Havalimanından Artvin’in Hopa ilçesine çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Batum Havalimanı yıllık 600 bin yolcu kapasitesine sahip olan 3915 metrekarelik terminal binası ile uluslararası alanda 2007 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Artvin Hakkında Genel Bilgiler

Doğal mekânları ve büyüleyici yeşil alanları ile tam bir tabiat kenti olan Artvin, Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karedeniz Bölümünde bulunmaktadır. Yaylaları ile oldukça ünlü olan Artvin iline yıl içinde kafa dinlemek ve doğanın dinlendirici etkisinden faydalanmak için çok sayıda yolcu seyahat gerçekleştirmektedir. Artvin ilinde bulunan en meşhur yaylalar Arsiyan, Beyazsu ve Kafkasör yaylalarıdır. Karagöl Sahara Milli parkı Artvin ilinde görülmesi gereken doğal tabiat alanlarındandır. Artvin Kalesi şehrin tarihi simgelerinin başında yer almaktadır. Mençuna Şelalesi, Karadeniz Bölgesi’ndeki en önemli boyuttaki şelalelerden bir tanesidir. Şevşat Karagöl, Tekkale Köyü, Maral Şelalesi, Ferhatlı Kalesi, Porta Manastırı, Opiza Manastırı ve Barhal Kilisesi Artvin’de bulunan çeşitli ziyaret noktalarından sadece birkaç tanesidir. Türkiye’nin en iyi online bilet satış hizmeti veren sitesi alo bilet hattı ile yolcular çok kolay bir şekilde Adana Artvin uçak biletini temin edebilirler. Adana Artvin istikametinde çok sayıda yolcu sitemiz üzerinden seyahatlerini gerçekleştirmiştir.

Adana Artvin uçak biletinizi www.alobilethatti.com sitemizi kullanarak alabilir, tasarruf ederek seyahatinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Adana Artvin uçak biletinizi sitemizin üst kısmında yer alan arama motoru üzerinden sorgulatabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.