Adana Batman Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Batman Uçak Bileti

batman-ucak-biletiAdana ilinden çevre illere seyahat etmek istiyorsanız ulaşım sektörünün imkân ve fırsatlarını iyi değerlendirmenizi öneririz. Elinizde bulunan yolculuk seçeneklerinden size en uygun geleni ilk başta kara yolları gibi görünse de aslında öyle değildir. Kara yolları ile seyahat etmek her zaman zor ve yorucu olmuştur. Zaman açısından da hiç elverişli olmayan kara yolları ile yolculuklar bazen oldukça uzun sürebilmektedir. Adana ili ile Batman ili arası bulunan 620 km yol mesafesi, kara yolları ile sizi saatler süren bir yolculuğa itebilir. Günümüz şartlarında çok daha iyi bir alternatif olarak görülen hava yolları ile seyahat etmek oldukça kolay ve hızlıdır. Adana ile Batman arası uçuş hattında bulunan 520 km uçuş mesafesini yolcuların, 1 saat 10 dakika gibi kısa bir zaman dilimi içinde aşabilmeleri mümkündür. Bu anlamda Adana Batman uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden alabilir, yolculuğunuzu konforlu ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz bünyesinde yer alan firmaların düzenlediği Adana Batman uçak bileti kampanyalarından yararlanabilir, bütçenize en uygun bileti seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Batman Havalimanı

İlk olarak 1998 yılında kurulan Batman Havalimanının işletmesi 29 Ağustos 2010 tarihine kadar İl Özel İdaresi tarafından gerçekleştirilmekteydi. 2010 yılında DHMİ Genel Müdürlüğü’nün yaptığı 42 milyon Türk Lirası yatırımla yapılan yeniliklerle o yıldan beri DHMİ tarafından işletilmektedir.  İntifa hakkı Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nda bulunan Batman Havalimanı sivil ve askeri statüde hizmet vermektedir. Şehir merkezine 7 km uzaklıkta yer alan Batman Havalimanı’nın toplam terminal binası alanı 20.741 metrekaredir. İki adet 3048×45 metre asfalt zemin pist, 430×30 beton kaplama taksirut ve 3 uçak kapasiteli 120×165 beton kaplama apron ile hizmet veren Batman Havalimanı’ndan çevre noktalara çeşitli ulaşım imkânları mevcuttur.

Batman Hakkında Genel Bilgiler

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Batman; sanayi, petrol ve inşaat sektöründeki gelişmeleri ile bölgedeki güçlü kentlerden biridir. Batman, bünyesinde çeşitli tarihi ve doğal mekânlar bulundurmasından kaynaklık olarak yılda birçok yolcunun ziyaret noktası olmaktadır. Hasankeyf Mağaraları bu anlamda şehirde bulunan önemli doğal oluşumlardandır. Hasankeyf Ören Yeri, Rabat Kalesi, Seyyid Bilal Türbesi, El Rızk Camii, Hallan Çemi Höyüğü, İmam Abdullah Zaviyesi, Bozikan Kalesi ve Mor Kiryakus Manastırı Batman’ın tarihi yapısını oluşturan başlıca yerlerdir. Batman’daki Hasankeyf Kalesi’nin altında bulunan Yolgeçen Hanı, tarihi yapısı ve doğal özellikleri sayesinde ilgi çekici bir başka mekândır. Sunmuş olduğu hizmet ve sağlamış olduğu imkânlar doğrultusunda Türkiye’nin en iyi online bilet sitesi olan alo bilet hattı ile Adana Batman uçak biletinizi alabilirsiniz. Firmamız, hava yolu şirketleri bünyesinde düzenlenen Batman uçak seferleri ile çok sayıda yolcunun uçmasını sağlamıştır.

Adana Batman uçak biletinizi temin edebilmek adına www.alobilethatti.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan arama motorunu kullanarak Adana Batman uçak bileti sorgulamanızı gerçekleştirebilir, biletinizi çok kolay bir şekilde alabilirsiniz.