Adana Edremit Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Edremit Uçak Bileti

edremit-ucak-biletiAdana Edremit Uçak Biletleri

Akdeniz Bölgesi’nde bulunan Adana ilinden, Balıkesir’in Ege Kıyısında bulunan Edremit ilçesine doğru uzanan bir hayli uzun bir seyahat yolu bulunmaktadır. Bu seyahat yolunun daha uzun veya daha kısa olması seçtiğiniz ulaşım yöntemine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kara yolları ile iki il arasında yaklaşık olarak 990 km yol mesafesi bulunmaktadır. Böylesine uzun bir yol mesafesini karayolu üzerinden aşmak için bir o kadar uzun bir yolculuk gerçekleştirmeniz gerekebilir. Buradaki uzun yolculuktan kasıt yolculuğun tamamlanma süresidir. Sürenin artması ile ortaya çıkacak olan belli başlık sıkıntı ve problemler sizi yolculuğunuz boyunca zor durumda bırakabilir. Havayolu ile gidilecek mesafe ve ortalama varış süresi kısalacağı için hava yolları ile seyahat etmek bu noktada daha doğru bir tercih olacaktır. Adana ile Edremit arasında bulunan 780 km uçuş mesafesi 1.30 saatlik bir uçuşla çok kolay bir şekilde aşılabilmektedir. Seyahatinizi hava yolları ile çok daha kolay ve konforlu bir şekilde tamamlamak adına alo bilet hattı sitemizi ziyaret edebilir, çok basit bir şekilde Adana Edremit uçak biletinizi sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Firmaların düzenlemiş olduğu Adana Edremit uçak bileti kampanyalarından yararlanabilmek ve bütçenize en uygun bileti seçebilmek adına sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Edremit Havalimanı

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, Balıkesir’in Edremit ilçesinde faaliyet gösteren bir havalimanıdır. Koca Seyit Havalimanı inşaatı ilk olarak 1997 yılında tamamlanmış olsa da 2008 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Koca Seyit havalimanı sivil kategoride, iç ve dış hat yolcu trafiğine açıktır. Edremit ve Burhaniye ilçelerine çok yakın olan Koca Seyit Havalimanı, Balıkesir şehir merkezine 80 km mesafededir. DHMİ bünyesinde yer alan Koca Seyit Havalimanı rakımı 51 fit yükseklikte bulunmaktadır. Havalimanı dâhilinde 23 bin 600 metrekare terminal binası, 114 araç genişliğinde otopark, 300×45 metre ölçülerinde beton pist ve toplamda 7 uçak kapasitesi bulunan apron yer almaktadır.

Edremit Hakkında Genel Bilgiler

Balıkesir ilinin batısında Ege Kıyısında bulunun Edremit ilçesi, Balıkesir’in turizm açısından en canlı noktalarından bir tanesidir. İldeki en büyük 3. ilçe olan Edremit’te bulunan en önemli tatil noktaları Zeytinli, Akçay, Güre, Altınoluk, Avcılar Köyü ve Narlı Köyü’nde bulunmaktadır. Balıkesir’in Edremit ilçesi Kaz Dağları ve burada bulunan muhteşem yapılarıyla da bilinmektedir. Kaz Dağları bünyesinde yer alan Antandros Antik Kenti, Sarıkız Tepesi, Darıdere Tabiat Parkı ve İda Dağı ziyaretçilerin ilgisini çeken noktalardır. Antandros Açık Hava Müzesi de Edremit ilçesinin önemli tarihi yerlerindendir. Edremit’i bütün güzellikleri ile keşfetmek için Adana Edremit uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Türkiye’nin en iyi online hizmet veren sitesi olan firmamız, havayolu şirketlerinin Edremit’e düzenlediği çok sayıda uçak seferinde yolcularına uçuş imkânı sunmuştur.

www.alobilethatti.com sitemizi kullanarak çok basit yöntemlerle Adana Edremit uçak biletinizi temin edebilir, keyifli ve konforlu bir seyahate çıkabilirsiniz. Üst kısımdan Adana Edremit uçak bileti sorgulamanızı gerçekleştirerek bütçenize en uygun bileti seçebilir, tasarruf edebilirsiniz.