Adana Erzincan Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Erzincan Uçak Bileti

erzincan-ucak-biletiAdana’dan Erzincan’a Uçak Bileti Fiyatları Nasıl?

Adana ile Erzincan illeri birbirine konumu itibari ile bir hayli uzak olan iki şehirdir. İki il arasında kara yollarını veya hava yollarını kullanarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tercih edeceğiniz ulaşım yöntemi doğrultusunda Adana ile Erzincan illeri arasında gerçekleştireceğiniz yolculuk uzayabilir veya kısalabilir. Kara yollarını kullanan yolcuların Adana’dan Erzincan iline buluna ortalama 740 kilometre kara yolunu aşması gerekmektedir. Bu mesafenin aşım süresi yolculuk yaptığınız araca ve saatte alacağınız yol mesafesine göre değişkenlik gösterse de genellikle uzun bir yolculuk olacağı kesindir. Hava yolları ile Adana’dan Erzincan’a bulunan 475 km uçuş mesafesini yaklaşık olarak 1 saat 10 dakika gibi oldukça kısa bir zamanda kat edebilmeniz mümkündür. Kara yollarına nazaran çok daha avantajlı olan hava yolları ile seyahat etmek için alo bilet hattı sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde Adana Erzincan uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Sitemizde yer alan Adana Erzincan uçak bileti kampanyalarını takip edebilir, bütçenize uygun bilet seçeneklerinden faydalanarak tasarruf edebilirsiniz.

Erzincan Havalimanı

İlk olarak 4 Eylül 1998 tarihinde sivil hava trafiğine açılan Erzincan Havalimanı, sivil-askeri kategoride olup, iç hat uçuşları gerçekleştirmektedir. İntifa hakkı Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Hava Kuvvetleri Komutanlığında bulunan Erzincan Havalimanı’nın toplam terminal binası büyüklüğü 31.276 metrekaredir. Şehir merkezine 9 kilometre uzaklıkta yer alan Erzincan Havalimanı’ndan ulaşım otobüs ve taksi unsurları ile sağlanmaktadır. Deniz seviyesinden 1153 metre yükseklikte bulunan Erzincan Havalimanı dâhilinde; 334 araç ve 11 otobüslük otopark alanı, 3000×45 metre ölçülerinde beton yüzey pist ve 6 uçak kapasiteli 312×150 ebatlarında beton kaplama apron yer almaktadır. Erzincan Havalimanı yıllık 3 milyon 250 bin yolcu ağırlama kapasitesine sahiptir.

Erzincan Hakkında Genel Bilgiler

Erzincan, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan gelişmiş kentlerimizden bir tanesidir. Karasal iklimin hâkim olduğu Erzincan genelinde bölge halkı geçimini tarım, yöresel hayvancılık ve ticaret yoluyla sağlamaktadır. Tarihi ve doğal yapıları açışından zengin olan Erzincan ili yılda yüksek miktarlarda yerli-yabancı turist ağırlamaktadır. Erzincan ilinin başlıca tarihi yapıları: Kemah Kalesi, Abrenk Kilisesi, Mama Hatun Kervansarayı, Erzincan Melik Gazi Türbesi ve Türbesi ve Hıdır Abdal Sultan Türbesi şeklindedir. Erzincan ilinde ayrıca çok sayıda doğal güzellik bulunmaktadır. Bu doğal güzelliklerin başında Karanlık Kanyon, Aygır Gölü,  Beytahtı Mesire Yeri, Girlevik Şelalesi, Köroğlu Mağarası ve Kadı Gölü gelmektedir. Erzincan ilinin bütün bu tarihi ve doğal mekânlarını keşfetmek için yapacağınız gezide, Türkiye’nin en iyi online bilet satış sitesi olan alo bilet hattını kullanabilirsiniz. Alo bilet hattı sitemiz üzerinden çok basit bir şekilde Adana Erzincan uçak biletinizi temin edebilirsinizi. Firmamız Erzincan iline düzenlenen uçak seferlerinde çok sayıda yolcusuna hizmet sağlamıştır.

Adana Erzincan uçak biletinizi temin etmek için www.alobilethatti.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Üst kısma Adana Erzincan uçak bileti yazarak sorgulamanızı gerçekleştirebilir, en uygun fiyatlı Adana Erzincan uçak biletini alabilirsiniz.