Adana Giresun Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Giresun Uçak Bileti

giresun-ucak-biletiAdana’dan Giresun’a Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesi’nin önemli kentlerinden Adana ilinden Giresun’a doğru 1030 kilometrelik uzun bir kara yolu mesafesi bulunmaktadır. Yolcuların seyahate çıkmadan önce bu mesafeyi iyi değerlendirip analiz etmesi gerekmektedir. Bu tarz uzun mesafelerde seyahat ederken birçok zorluk ve güçlük yaşanabilmektedir. Ulaşım süresinin uzaması, yol boyunca vücudun zorlanmasından kaynaklı olarak yaşanan ağrı ve problemler uzun mesafe yolculukların başlıca zorlukları arasında yer almaktadır. Yolculuk boyunca yapılan harcamalar göz önünde bulundurulduğunda maddi açıdan da zannedildiği kadar uygun geçmeyecek olan kara yolları ulaşımı, yolcular için mantıklı bir tercih olmayacaktır. Hava yolları bu noktada kara yollarına nazaran çok daha iyi bir alternatif olacaktır. Hava yollarını kullanarak Adana Giresun illeri arasında gerçekleştireceğiniz ortalama 1.30 saatlik bir uçuşla seyahatinizin büyük bir bölümünü tamamlayabilirsiniz. Hava yolları ile çok daha konforlu, güvenli ve hızlı bir şekilde seyahat etmek için Adana Giresun uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Sitemizde yer alan Adana Giresun uçak bileti kampanyalarından faydalanarak bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Giresun Havalimanı

Ordu ve Giresun illeri arsında yer alan Ordu-Giresun havalimanı iki şehrin ortak kullanımında hizmet vermektedir. Denizin üzerine dolgu sistemi ile inşa edilen Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu’nun Gülyalı ilçesi ile Giresun’un Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Havalimanı yapımı toplam maliyeti 300 milyon TL’yi bulan Ordu-Giresun Havalimanı, denizin üstüne inşa edilen havalimanı olma özelliği ile Türkiye ve Avrupa üzerinde türünün tek örneğidir. Ordu-Giresun Havalimanı, sivil statüde bulunan ve iç hat uçuşları gerçekleştiren bir havalimanı olmasının yanı sıra hac zamanında dönemlik yurt dışı uçuşları gerçekleştirmektedir. Hizmete giriş yılı 2015 olan Ordu-Giresun Havalimanı bünyesinde 229 araç kapasiteli otopark, 3000×45 metre asfalt pist, 250×24 metre taksirut ve 240×120 metre ebatlarında apron yer almaktadır.

Giresun Hakkında Genel Bilgiler

Giresun, yeşil alanları ve doğal yapısı ile Karadeniz Bölgesi’nin nadide şehirlerinden bir tanesidir. Dünya genelinde fındık üretiminin %70’i ülkemiz tarafınca sağlanmaktadır. Bu üretimin büyük bölümü Karadeniz topraklarında gerçekleşir. Türkiye’nin önemli fındık üreticilerinden olan Giresun, Ordu ve Sakarya illerinden sonra 3. büyük üreticidir. Bünyesinde çok çeşitli tarihi ve doğal güzellikler barındıran Giresun ili yaylaları ile ön plana çıkmaktadır. Giresun ilinin Paşakonağı ve Kümbet yaylalarında doğanın eşsiz güzelliği ile buluşabilir, günün bütün yorgunluğunu ve stresini atabilirsiniz. Giresun Müzesi’ne yapacağınız ziyaretle Giresun’un tarihi ve kültürel mirasını görebilir, Giresun Kalesi’nden şehrinin manzarasının tadını çıkarabilirsiniz. Giresun’da yer alan birçok tarihi ve doğal mekânı keşfedilmek için Adana Giresun uçak biletinizi, Türkiye’deki en iyi online bilet satış hizmetini veren alo bilet hattı sitesinden alabilirsiniz. Giresun iline düzenlenen birçok uçak seferinde yolcularımız, firmamız üzerinden erişim sağlayarak uçuşlarını gerçekleştirmiştirler.

Bütçenize en uygun Adana Giresun uçak biletini temin edebilmek adına Alobilethattı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Üst kısımda yer alana arama motoruna Adana Giresun uçak bileti yazarak işlemlerinizi çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.