Adana Köln Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Köln Uçak Bileti

koln-ucak-biletiAdana’dan Köln’e Uçakla Seyahat

Günümüzde birçok kişi özellikle yurtdışındaki seyahatlerinde havayolunu kullanmaktadır. Binlerce kişi Adana- Köln arasındaki seyahatleri için de yaygın olarak havayolunu tercih etmektedir. Yolcular havayolu ile çok daha güvenli bir şekilde yolculuklarını tamamlarken, aynı zamanda çok kısa sürede Adana’dan Köln’e ulaşmaktadır. Bunun dışında yolculara havayolu seyahatleri boyunca havayolu şirketleri tarafından birçok ikram verilir, böylece iki destinasyon arasındaki yolculuklar çok daha keyifli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Adana Şakirpaşa Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Adana’da havayolu ulaşımı konusunda hizmet veren Adana Şakirpaşa Havalimanı’na şehir merkezinden farklı ulaşım seçeneklerini kullanarak kısa sürede ulaşım sağlanabiliyor. Yolcuların sıklıkla tercih ettiği ulaşım şekillerinden birisi belediye otobüsleri ve minibüslerdir. 135 numaralı Balcalı hattındaki belediye otobüsüne binerek kısa sürede havalimanına gidebilirsiniz. Daha rahat bir şekilde havalimanına gitmek için taksilerden de yararlanabilirsiniz.

Köln Bonn Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Almanya’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Köln şehrinde genel olarak havayolu ulaşımı için Köln Bonn Havalimanı kullanılmaktadır. Şehir merkezine oldukça yakın bir mesafede olan havalimanından şehir merkezine gitmenin en kolay yolu ise taksilere binmektir. Mesafe yakın olduğu için Köln şehir merkezine hem kısa sürede ulaşım sağlanır, hem de yüksek ücretler ödemek zorunda kalınmaz. Ancak yine de daha ekonomik fiyatlardan yararlanarak şehir merkezine gitmek için trene binilebilir. Havalimanından şehir merkezine demir yolu ile ulaşım ortalama olarak 15-20 dakika sürmektedir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Türkiye’nin en önemli havalimanlarından birisi olan Adana Şakirpaşa Havalimanı, iç ve dış hatlar olmak üzere iki farklı terminalle yolcularına hizmet vermektedir. İç hatlar terminalinin hizmete giriş tarihi 1984, dış hatlar terminali hizmet başlangıç tarihi ise 1997 yılıdır. Sadece sivil uçuşların yapıldığı Adana Şakirpaşa Havalimanı şehir merkezine de oldukça yakındır. Havalimanı yolcu trafiği yoğunluğu açısından ülkenin en yoğun havalimanları arasında altıncı sırada yer aldığını da belirtelim.

Köln Bonn Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Köln Havalimanı’nın şehir merkezine olan uzaklığı ise 16 km civarındadır. Sivil olarak hizmet veren havalimanının inşa tarihi ise 1938 yılıdır. Çok uzun yıllardan bu yana yolcularına havayolu ulaşımı konusunda profesyonel olarak hizmet veren havalimanında her gün yüzlerce uçuş gerçekleşiyor. Öyle ki havalimanında uçuşlar düzenleyen tam 60 tane havayolu şirketi bulunuyor.

Ucuz Adana – Köln Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Sizlerde Adana’dan Köln’e seyahat etmek için ekonomik fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız binlerce kişinin tercih ettiği gibi alo bilet hattı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Sitenin kullanıcılarına sunduğu olanaklardan yararlanarak ihtiyacınız olan uçak biletine çok ekonomik ücretlerle sahip olabilirsiniz. Site üzerinde aradığınız destinasyonlara ait uçak biletlerini ise ana sayfanın üst kısmında yer alan uçuş ara alanını kullanarak çok kısa sürede bulabilir ve biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.