Adana Konya Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Konya Uçak Bileti

konya-ucak-biletiAdana’dan Konya’ya En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

İçinde bulunduğumuz çağda ulaşım, eski zamanlara kıyasla çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Artan teknoloji ve ulaşım yolu imkânları ile seyahat sektörü, hızla ilerleyen ve gelişen bir yapıdadır. Yolcuların tercih edebileceği çok çeşitli ulaşım seçenekleri bulunsa da hava yolları, sürekli artan hizmet ağı ve ulaşım konusundaki yaptırımları ile en iyi, hızlı, konforlu ve güvenli bir seçenek olmuştur. Adana ile Konya arasında yolculuk yapmayı düşünüyorsanız ilk tercihiniz hava yolları olmalıdır. Hava yolları ile iki il arasında gerçekleşecek 45 dakikalık bir uçuşla seyahatinizin büyük bir bölümünü tamamlamış olursunuz. Alo bilet hattı sitemiz üzerinden çok basit bir şekilde Adana Konya uçak biletinizi elde edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden erişebileceğiniz Adana Konya uçak bileti kampanyaları ile tasarruf edebilir, bütçenize en uygun bilet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Konya’nın Havalimanı

İlk yapıldığı tarihlerde askeri amaçlık kullanılan Konya Havalimanı’na eklenen sivil tesislerle havalimanı, sivil hava trafiğine 2000 yılında açılmıştır. Konya Havalimanı, Konya ilinin Selçuklu ilçesinde bulunan Büyükkayacık mevkisinde yer almaktadır. İntifa hakkı Türk Hava Kuvvetleri ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde bulunan Konya Havalimanı, sivil-askeri kategoride uluslararası yolcu trafiğine açıktır. Şehir merkezine 18 km yol mesafesinde bulunan Konya Havalimanı toplam terminal binası büyüklüğü 23 bin 650 metrekaredir. Deniz seviyesinden 1020 metre yükseklikte yer alan Konya Havalimanı dâhilinde iki adet 3348×45 metre ölçülerinde asfalt ve asfalt-beton yüzey pist, 860×24 metre ebatlarında beton kaplama taksirut, 8 uçak kapasitesi olan 370×120 metre boyutlarında beton kaplama apron ve 520 araç genişliğinde otopark yer almaktadır. Konya Havalimanı’na gelen ve giden yolcular ulaşımını taksi, otobüs ve rent-a car gibi çeşitli ulaşım yöntemleri ile sağlamaktadır.

Konya Hakkında Genel Bilgiler

İnanç turizmi açısından yıl içinde çok sayıda yolcu ağırlayan Konya ili, İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan önemli kentlerimizdendir. Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan havalimanı sayesinde şehir büyük ölçüde gelişim göstermiştir. Türkiye’nin 20. sıradaki en büyük yapısı olan Kule Site’de Selçuklu ilçesinde yer almaktadır. Bünyesinde çok çeşitli tarihi, kültürel ve doğal yerler bulunan Konya, bu anlamda da oldukça dikkat çeken illerimiz arasındadır. Konya ilinde görmeniz gereken başlıca tarihi, kültürel ve doğal mekânlar şu şekildedir: Mevlana Müzesi, Konya Arkeoloji Müzesi, Sille Köyü, Sultanlar Türbesi, Selçuklu Köşkü, İnce Minareli Medrese, Sahipata Külliyesi, Koyunoğlu Müzesi, Sırçalı Medrese, Fasıllar Anıtı, Mevlana Türbesi, Obruk Gölü, Karapınar Çölü, Meke Gölü, Güvercinlik Mağarası, Hotamış Sazlığı, Meram Bağları, Akşehir Gölü, Yerköprü Mağarası ve Obruk Yaylası. Konya ilinin bütün bu eşsiz güzelliklerini keşfetmek adına Adana Konya uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden elde edebilirsiniz. Türkiye’de online bilet satışı üzerine en iyi hizmeti veren firmamız, Konya iline düzenlenen seferlerde çok sayıda yolcusunun uçmasını sağlamıştır.

Adana Konya uçak biletinizi çok basit bir şekilde temin edebilmek adına yapmanız gereken tek şey www.alobilethatti.com sitemizi ziyaret etmektir. Sitemizin üst kısmında bulunan arama sağlayıcısını kullanarak Adana Konya uçak biletini sorgulatabilir, bütçenize en uygun bileti seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.