Adana Muğla Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Muğla Uçak Bileti

mugla-ucak-biletiAdana Muğla Uçak Bileti

Ulaşım sektörü içinde bulunduğumuz çağda oldukça gelişmiş ve ilerleme kaydetmiştir. Günümüzde bulunan çok çeşitli seyahat imkânları ile yolculuk yapmak, eskiye nazaran çok daha kolay ve hızlı olmaktadır. Bu çeşitli seyahat olanakları arasında sunmuş olduğu avantajlar sayesinde en iyi olanı hiç şüphesiz ki hava yollarıdır. Hava yolları ile diğer yolculuk seçeneklerinden çok daha hızlı, güvenli, konforlu ve keyifli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Hava yollarını kullanarak, Adana ile Muğla illeri arasında bulunan 615 km hava mesafesini ortalama 1 saat 15 dakikada aşabilirsiniz. Kara yolları veya bir başka seçenekle bu yolculuk uzun ve stresli geçeceğinden, hava yolları bu noktada doğru tercih olacaktır. Adana Muğla uçak biletinizi gerçekleştireceğiniz çok kolay işlemler sonucunda alo bilet hattı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan Adana Muğla uçak bileti kampanyalarından faydalanarak bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Muğla Havalimanı

Muğla Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Dalaman ilçesinde yer almaktadır. Sivil ve askeri kategoride hizmet veren Muğla Dalaman Havalimanı uluslararası hava trafiğine açıktır. Muğla Dalaman Havalimanı ilk olarak faaliyetlerine 1981 yılında başlamıştır. İntifa hakkı Devlet Hava Meydanları İşletmesi ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nda bulunan Muğla Dalaman Havalimanı’nın işletmesi YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yürütülmektedir. Toplam terminal binası büyüklüğü 118 bin metrekare olan Muğla Dalaman Havalimanı, şehir merkezine 6 km uzaklıkta yer almaktadır. Deniz seviyesinden 6.15 metre yükseklikte bulunan Muğla Dalaman Havalimanı bünyesinde; bir adet 3000×45 metre beton yüzey pist, toplamda 38 uçak kapasitesi olan 2 adet beton kaplama apron ve 1355 araç genişliğinde otopark yer almaktadır. Muğla Dalaman Havalimanı’na ulaşım otobüs, taksi, servis ve belediyenin toplu taşıma araçları ile gerçekleştirilmektedir.

Muğla Hakkında Genel Bilgiler

Tam bir turizm kenti olan Muğla, Ege Bölgesi’nde yer alan nadide şehirlerimizdendir. Yıllık 2 milyonu aşkın turist ağırlama potansiyeli olan Muğla ili bu anlamda Türkiye’nin önemli illerindendir. Muğla dâhilinde bulunan çok sayıda doğal, tarihi ve kültürel mekân ziyaretçilerin büyük ilgi odağıdır. Muğla’da yer alan tarihi ve kültürel mekânların başında Zeki Müren Sanat Müzesi, Dalyan Kral Kaya Mezarları, Stratonikeia Antik Kenti, Marmaris Müzesi, Pedasa Antik Kenti, Apostol Kilisesi, Herakleia Antik Kenti, Bodrum Yel Değirmenleri, Likya Yolu, Knidos Antik Kenti, Tlos Antik Kenti, Mindos Kapısı, Bodrum Osmanlı Tersanesi, Bodrum Kalesi, Telmessos Kaya Mezarları, İasos Antik Kenti, Fethiye Kalesi, Datça Apollon Tapınağı, Halikarnas Mozolesi, Bodrum Antik Tiyatro, Milas Müzesi, Marmaris Kalesi ve Amos Antik Kenti gelmektedir. Muğla’nın daha sayamadığımız birçok tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek adına, Adana Muğla uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Adana Muğla uçak biletinizi www.alobilethatti.com sitemiz üzerinden alabilir, bütçenize en uygun seçeneklerden faydalanabilir ve tasarruf edebilirsiniz. Üst kısımdan Adana Muğla uçak bileti sorgulamanızı gerçekleştirerek bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.