Adana Ordu Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Ordu Uçak Bileti

ordu-ucak-biletiAdana’dan Ordu’ya Ucuz Uçak Biletleri

Adana ile Ordu, birbirine hayli uzak bir mesafede yer alan iki şehirdir. Bu iki şehir arasında kara yollarını veya hava yollarını kullanarak seyahat edebilirsiniz. Seyahat seçenekleri arasından ilk olarak kara yollarını ele alacak olursak, Adana ile Ordu arası 775 km karayolu mesafesi bulunmaktadır. Bu mesafenin aşılması doğal olarak oldukça uzun sürecektir. Yolculuğun uzaması ile birlikte çok çeşitli problemler de oluşabilir. Diğer seçeneğimiz olan hava yolları ile Adana-Ordu arası yol mesafesi 495 km’dir. Bu hava mesafesini ortalama 1 saat gibi kısa bir sürede aşılabilmesi mümkündür. Kara yollarına kıyasla hava yolları çok daha avantajlı ve kolaydır. Adana-Ordu illeri arasında uçakla seyahatinizi gerçekleştirebilmek adına alo bilet hattı sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Adana Ordu uçak biletinizi kolay bir şekilde alabilir, firmaların Adana Ordu uçak bileti kampanyalarından yararlanabilir, bütçenize en uygun bileti seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Ordu’nun Havalimanı

Ordu-Giresun Havalimanı, denizin üzerine dolgu sistemi ile inşa edilmiş bir havalimanıdır. Ordu’nun Gülyalı ilçe sınırlarında bulunan Ordu-Giresun Havalimanı inşaatı 2015 yılında tamamlanmıştır. Yapımı ve diğer aşamaları 300 milyon TL maliyeti bulan Ordu-Giresun Havalimanı, Türkiye ve Avrupa’da denizin üzerine inşa edilmiş tek havalimanı olma özelliğindedir. Ordu-Giresun Havalimanı, sivil kategoride iç hat yolcu uçuşlarına açıktır. Ayrıca hac döneminde geçici olarak yurt dışı uçuşlar gerçekleştirilen Ordu-Giresun Havalimanı, Devlet Hava Meydanları İşletmesi bünyesinde yer almaktadır. Ordu şehir merkezine 16 km uzaklıkta bulunan havalimanına ulaşım HAVAŞ servis imkânları ve taksi ile gerçekleşmektedir. Ordu-Giresun Havalimanı dâhilinde 229 araç kapasiteli otopark, 3000 metre uzunluğunda 45 metre genişliğinde asfalt pist, 250×24 m ebatlarında taksirut ve 240×120 m boyutlarında apron yer almaktadır.

Ordu Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye’nin en kalabalık illeri arasında 30. Sırada bulunan Ordu, Karadeniz Bölgesi’nde denize kıyısı olan bir şehirdir. Türkiye’nin en önemli fındık üreticisi olan Ordu genelinde yerli halk geçimini büyük ölçüde fındık üreticiliğinden sağlamaktadır. Bünyesinde çok çeşitli doğal mekânlara ev sahipliği yapan Ordu, tarihi zenginlikleri ile de dikkat çekmektedir. Ordu’da görülmesi gereken tarihi ve doğal güzellikler arasında en dikkat çekenleri: Melet Nehri, Taşbaşı Kültür Merkezi, Ulugöl, Gölgöy Kalesi, Yason Kilisesi, Çambaşı Yaylası, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi ve Boloman Kalesi’dir. Ordu’nun en gelişmiş ilçeleri Altınordu ve Ünye ilçeleri, en çok yerleşim alanının bulunduğu yerlerdir. Ordu’nun bütün bu tarihi ve doğal güzelliklerini keşfetmek adına yolculuğunuzu, alo bilet hattı sitemiz üzerinden alacağınız Adana Ordu uçak bileti sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye’de en iyi online bilet hizmetini sunan firmamız, havayolu şirketlerinin Ordu iline düzenlediği uçak seferlerinde çok sayıda yolcusuna erişim olanağı sağlamıştır.

Adana Ordu uçak biletinizi basit bir şekilde elde etmek ve bütçenize en uygun seçeneklerden yararlanarak tasarruf etmek için www.alobilethatti.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan arama sağlayıcısına Adana Ordu uçak bileti yazarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.