Adana Sinop Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Sinop Uçak Bileti

sinop-ucak-biletiAdana Sinop Uçak Bileti Almanın En Kolay Yolu

Adana ile Sinop illeri arasında yolculuk yapmadan önce yolculuk değerlendirmesini iyi yapmanız, seyahatinizin kolay ve sağlıklı geçmesi adına yararlı olacaktır. İki il arasında yer olan oldukça uzun bir mesafe bulunmaktadır. Bu mesafeyi aşmak için kara yolları ve hava yolları olmak üzere iki tercihiniz bulunmaktadır. Kara yolları ile Adana Sinop arası yolculuk yapmak için aşmanız gereken 815 km karayolu bulunmaktadır. Adana ile Sinop arası oldukça uzun olan bu yolun aşımı, bir o kadar uzun ve stresli olacaktır. Kara yollarının yolculuk standartları bakımından da pek avantajlı olduğu söylenemez. Ulaşım süresinin uzaması ile birlikte çeşitli sağlık problemleri de oluşabilmektedir. Adana’dan Sinop iline hava yolları seyahat etmek, kara yollarına kıyasla çok daha hızlı ve konforlu olacaktır. İki il arasında 560 km uçuş mesafesi bulunmaktadır. Bu mesafenin ortalama aşım süresi 1 saat 15 dakikadır. Hava yolları ile seyahatinizi gerçekleştirmek için, Adana Sinop uçak biletinizi çok kolay bir şekilde alo bilet hattı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yer alan firmaların Adana Sinop uçak bileti kampanyalarından faydalanabilir, bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Sinop Havalimanı

İlk olarak 1993 yılında açılan Sinop Havalimanı, 7 yıl gibi bir süre kapalı kalmasının ardından 2008 yılında tekrardan hizmete açılmıştır. Sinop Merkez ilçesinde, Bostancılı mevkiinde yer alan Sinop Havalimanı, şehir merkezine 8 km uzaklıktadır. Sivil kategoride hizmet veren Sinop Havalimanı, iç ve dış hat yolcu trafiğine açıktır. Sinop Havalimanı’nın yararlanma hakkı Devlet Hava Meydanları İşletmesi’ndedir. Sinop Havalimanı’nın toplam terminal binası 650 metrekare büyüklüktedir. Sinop Havalimanı dâhilinde 89 araç kapasiteli otopark, 1 uçak kapasiteli beton yüzey apron, 250×15 ölçülerinde beton yüzey taksirut ve bir adet 1980×45 metre ölçülerinde beton pist bulunmaktadır. Sinop Havalimanı’na şehrin birçok noktasından otobüs, taksi ve servis imkânları ile ulaşım sağlamak mümkündür.

Sinop Hakkında Genel Bilgiler

Sinop ili, Karadeniz Bölgesi’nin güzide şehirlerinden bir tanesidir. Sinop ilinin şehir merkezi, Boztepe Burnu ile Sinop ili arasında yer almaktadır. Boztepe Burnu, Karedeniz Bölgesi’nin kuzey en uç noktasıdır. Sinop ilinde yer alan en meşhur tarihi yapı Sinop Cezaevidir. Kullanımına 1568’li yıllarda başlanan Sinop Cezaevi, 1999 yılından itibaren müze olarak faaliyet göstermektedir. Sinop Yarımadası, Karakum Plajı, Boztepe Burnu, Akgöl, Babaçay Kanyonu, İnaltı Mağarası, Erfelek Şelaleleri, Hamsilos Koyu ve İnceburun Sinop ilinde ziyaret etmeniz gereken doğal yerlerin başında gelir. Sinop ilini keşfetmek ve doğal mekânlarını görmek için Adana Sinop uçak biletinizi, Türkiye’deki en iyi online bilet satış hizmetini sunan alo bilet hattı sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Firmamız, havayolu şirketleri bünyesinde gerçekleşen çok sayıda uçak seferi ile yolcularının uçmasını sağlamıştır.

Adana Sinop uçak biletini temin edebilmek ve seyahatinizi huzurla gerçekleştirebilmek adına www.alobilethatti.com  sitemizi kullanabilirsiniz. Sitemizin üst kısmına Adana Sinop uçak bileti yazarak sorgulamanızı gerçekleştirebilir, işlemlerinizi çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.