Adana Tekirdağ Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Tekirdağ Uçak Bileti

Tekirdağ Uçak BiletiAdana İlimizden Tekirdağ İlimize Uygun Uçak Bileti

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Adana, konumu itibari ile Tekirdağ ilçesine oldukça uzak bir mesafede bulunmaktadır. İli il arasında seyahat planı yapıyorsanız yolculuk planını iyi yapmanızı tavsiye ederiz. Seçeceğiniz ulaşım yöntemi doğrultusunda gerçekleştireceğinizi seyahat, uzun ve yorucu veya kısa ve konforlu geçebilir. Adana ile Tekirdağ arası karayolu mesafesi 1090 kilometredir. Kara yolları ile bu mesafenin aşımı oldukça zor ve sıkıntılı şartlar altında geçecektir. Maliyet açısından da hiçte elverişli olmayacak olan bu seyahatin, yol boyunca çeşitli sağlık problemleri oluşturması da muhtemeldir. Hava yolları ile Adana’dan Tekirdağ’a çok daha hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. İki il arasında bulunan 800 km uçuş mesafesini, yolcuların 1.30 saat gibi bir zaman dilimi içerisinde aşabilmeleri mümkündür. Yolculuğunuzu hava yolları ile gerçekleştirmek ve Adana Tekirdağ uçak biletinizi çok basit bir şekilde alabilmek için alo bilet hattı sitemizi kullanabilirsiniz. Ayrıca, sitemizde yer alan firmaların Adana Tekirdağ uçak bileti kampanyalarını takip edebilir, bütçenize en uygun bilet seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Tekirdağ İlimizin Havalimanı

Çorlu Havalimanı, Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesine bağlı Önerler mahallesinde yer almaktadır. Şehir merkezine 15 km yol mesafesi bulunan Tekirdağ Çorlu Havalimanı, faaliyetlerine 1998 yılında başlamıştır. Sivil ve askeri statüde hizmet veren Çorlu Havalimanı, iç ve dış hat yolcu trafiğine açıktır. Yararlanma hakkı Hava Kuvvetleri Komutanlığı ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde olan Çorlu Havalimanı’nın terminal binası büyüklüğü toplamda 6521 metrekaredir. Tekirdağ Çorlu Havalimanı dâhilinde 297 araç kapasiteli otopark, 11 uçak kapasitesi olan 564×150 metre ölçülerinde beton yüzey apron, 172×24 metre boyutlarında taksirut ve 3000 metre uzunluğunda 45 metre genişliğinde beton zemin pist yer almaktadır. Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na ve çevre noktalara ulaşım otobüs, taksi ve servis gibi seçenekler ile sağlanmaktadır.

Tekirdağ Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ ili, Marmara Bölgesi’nin Trakya yakasında İstanbul’a komşu olan ildir. Trakya yakasında havalimanı bulunan tek il olmasından kaynaklı olarak yılda çok sayıda ziyaretçi şehre uğramaktadır. Tarım açısından verimli topraklara sahip olan ilde, zeytin ve buğday üreticiliği ön plandadır. Tarihi çok eski yıllara kadar uzanan Tekirdağ ilinde; Karaevlialtı Höyüğü ve Menekşe Çatağı Höyüğü’nde, yapılan kazılar sonucunda M.Ö. 1200’lü yıllara kadar uzanan kalıntılar elde edilmiştir. Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi’nde bu kalıntıları görebilmeniz mümkündür. Bünyesinde çeşitli tarihi ve doğal mekânlar barındıran Tekirdağ ili, yılda çok sayıda yerli-yabancı turisti ağırlamaktadır. Tekirdağ ilini keşfedebilmek için Adana Tekirdağ uçak biletinizi, Türkiye’nin en iyi online bilet satış hizmetini veren alo bilet hattı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Sitemiz, Tekirdağ iline düzenlenen havayolu uçak seferlerinde çok sayıda yolcusunun uçmasına olanak sağlamıştır.

Adana Tekirdağ uçak biletini basit işlemler gerçekleştirerek www.alobilethatti.com sitemiz üzerinden alabilir, bütçenize uygun seçenekler sayesinde tasarruf edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında bulunan arama sağlayıcısına Adana Tekirdağ uçak bileti yazarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.