Adana Tokat Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Adana – Tokat Uçak Bileti

tokat-ucak-biletiAdana Tokat Biletleri

Şehirlerarası yolculuk seçenekleri arasında tercih edebileceğimiz birçok ulaşım olanağı bulunmaktadır. Bu ulaşım olanakları arasında yer alan seçenekler, gittiğimiz ile göre avantaj veya dezavantaj oluşturabilmektedirler. Adana ile Tokat arası yol mesafesi de ulaşım seçeneklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. İki il arasında 560 km karayolu mesafesi bulunmaktadır. Böylesine uzun bir karayolu mesafesinin aşılabilmesi için, bir o kadar uzun süren bir yolculuk gerçekleştirmek gerekebilir. Kara yolları ile Adana-Tokat arası gerçekleştireceğiniz seyahatiniz sırasında, belirli başlı bir takım sağlık ve güvenlik problemleri yaşamanız ihtimal dâhilindedir. Bu sebeplerden ötürü hava yolları ile erişim sağlamak çok daha doğru bir tercih olacaktır. Adana ile Tekirdağ arasında bulunan 385 km uçuş mesafesini yolcuların, 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede aşabilmeleri mümkündür. Hava yolları ile çok daha hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmek adına, Adana Tokat uçak biletinizi alo bilet hattı sitemizi kullanarak alabilirsiniz. Sitemiz bünyesinde yer alan firmaların düzenlediği Adan Tokat uçak bileti kampanyalarından yararlanabilir, bütçenize en uygun bileti seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Tokat Havalimanı

Tokat Havalimanı, Tokat’ın Merkez ilçesine bağlı Büyükbağlar mevkiinde yer almaktadır. İlk olarak 1995 yılında hizmete giren Tokat Havalimanı’nda, sivil statüde iç hat yolcu uçuşları gerçekleştirilmektedir. Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı toplamda 560 metrekarelik terminal binası büyüklüğüne sahiptir. Yararlanma ve işletme hakkı Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde olan Tokat Havalimanı; 60 araç genişliğinde otopark, 1924×30 metre ölçülerinde asfalt yüzey pist ve 1 uçak kapasiteli 50×85 metre ebatlarında asfalt kaplama apron ile faaliyet göstermektedir. Tokat Havalimanı’na gelen- giden yolcular ulaşımını otobüs, servis ve taksi gibi olanaklarla sağlamaktadır.

Tokat Hakkında Genel Bilgiler

Karadeniz Bölgesi’nin iç kesimlerinde yer alan Tokat; tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri açısından önemli bir şehrimizdir. Tokat halkının büyük bölümü geçimini tarım, hayvancılık ve ticaret sayesinde sağlamaktadır. Bölgede yer alan Yeşilırmak önemli su kaynaklarındandır. Tokat, genellikle doğal alanların bolluğu ve sakin olmasından kaynaklı olarak huzurlu bir şehir yapısına sahiptir. Tokat’ın doğal ve tarihi zenginliklerini keşfedebilmek adına, yıl içinde çok sayıda yolcu Tokat iline ziyaret gerçekleştirmektedir. Ballıca Mağarası, Niksar Kalesi, Kaz Gölü, Akbelen Yaylası, Sulusaray Kaplıcaları, Zile Kalesi, Selemen Yaylası, Sebastopolis Antik Kenti, Almus Baraj Gölü, Ali Paşa Hamamı ve Tokat Kalesi; doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerin başında gelmektedir. Tokat ilini keşfetmek ve Tokat ilinin bütün güzelliklerini yakından görebilmek için, Adana Tokat uçak biletinizi alo bilet hattı sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Türkiye’de en iyi online bilet satış imkânları ile müşterilerine hizmet veren firmamız, havayolu şirketlerinin Tokat iline düzenlediği uçak seferlerinde çok sayıda yolcusunun uçmasını sağlamıştır.

Adana Tokat uçak biletini Alo Bilet Hattı (www.alobilethatti.com) adresi üzerinden temin edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmına Adana Tokat uçak bileti yazarak işlemlerinizi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.