Almatı Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Almati Uçak Bileti

almati-ucak-biletiUcuz Almati Uçak Bileti

Orta Asya’nın en gelişmiş şehirlerinden biridir. Kazakistan’ın en büyük şehridir.  Almati ile Türkiye arasında 4 saat zaman farkı bulunmaktadır. Almatı’yı ziyaret etmek istediğinizde en uygun seçenek yaz aylarıdır.  Kış aylarında da kayak turizmi açısından tercih edilmektedir. Hava yolları ile ortalama 5 saat 30 dakika da gidilmektedir. Almati uçak bileti ile uçuşlarınız konforlu ve rahat geçmektedir. Ayrıca uçak biletinizi kolay adımlarla temin edebilirsiniz. Hava yolları ve seyahat acenteleri arasında en hesaplı uçak bileti ile her zaman ilk sıradayız. Sizlerin güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi için tüm olanaklar sağlanmaktadır. Almati için uçak bileti arıyorsanız sitemizi incelemelisiniz. Almati uçak biletinizi, alo bilet hattı üzerinden temin edebilirsiniz. Almati uçak bileti ile kampanyalarımızdan size uygun bileti satın alabilirsiniz. Uçuş sırasında da dönüş biletlerinizi sistemimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Almati Havalimanı

Almati havalimanı Kazakistan’ın en büyük uluslararası havalimanıdır. Almati ile uzaklık 18 km dir. 2006 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta yer almaktadır. Şehir merkezinden havalimanına gitmek için birçok araç bulunur. Metro, taksi, otobüs ile kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Almati havalimanında orta büyüklükteki uçaklarla hizmet sağlanmaktadır. Ayrıca şehrin geniş nüfusuna hizmete edebilmek için yapılmış en büyük havalimanıdır. Yılda 18 milyon yolcuyu karşılamaktadır. Almati ’ye uçuş gerçekleştirilen hava yolları arasında THY Ve Pegasus gelmektedir. Bunun dışında uluslararası hizmet eden 25 hava yolu vardır.

Almati Hakkında Genel Bilgiler

Almati tercih ettiyseniz pişman olmazsınız. Çünkü gezilecek alanları fazladır. Kayak merkezleri, Büyük Almati Gölü, Altın Elbiseli Adamın kostümünün kopyalanması görülmesi gereken yerler arasındadır. Ayrıca yemek kültürü de dikkat çekmektedir. Almati zengin bir mutfağa sahiptir. Burada et yemekleri özel bir yer tutmaktadır. Özel yetiştirilen at etini yemeklerde de kullanılmaktadır. Süt ürünleriyle yapılan yemeklerde çok tercih edilmektedir. Kazak çorbası duymuş olduğumuz bir lezzettir. Bunun dışında Beş Parmak ve Kımız en ünlü yemekleri arasında yer alır. Almati şehrine yolunuz düşerse bu tatları denemeden gitmemelisiniz. Şehir güzelliğinin yanında yemekleriyle de kendine özgü bir lezzeti vardır.

Sizde bu güzel şehirde bulunmak istediğinizde kendinizi bize emanet edebilirsiniz. Uçak biletinizi Alo Bilet Hattı sitesinden temin edebilirsiniz. Online bilet satış işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştiririz.