Amman Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Amman Uçak Bileti

amman-ucak-biletiAmman Uçak Bileti Fırsatları

Amman Ürdün’ün en büyük başkentidir. Araştırmacı turistlerin dışında çok fazla bilinmemektedir.  Refah seviyesi yüksek ola Ürdün, nüfusun yarısından fazlası Amman şehrinde yaşamaktadır. Yazın çok sıcak olmasından dolayı bahar ve kış aylarında tercih edilmektedir. Uygun ücretlerle bu ulaşımları tercih edebilirsiniz. Amman uçak bileti sizi uygun fiyatlar ile rahat bir uçuş yapmanızı sağlar. Biletlerinizi alo bilet hattı üzerinden alabilirsiniz. Güncel kampanyaları sitemizden takip edebilirsiniz. Size en uygun bileti seçebilirsiniz. Tatile nereye gideceğinizi bilmiyorsanız sizlere kılavuzluk etmekteyiz. Tek yapmanız gereken rotanızı belirlemektir. Biletlerinizi önceden ayırtıp güvenli hizmet sunarız. Sitemizden yurtiçi ve yurtdışı noktalarına uçak biletinizi güvenle alabilirsiniz.

Amman Havalimanı

Ülkenin en büyük havalimanı Kraliçe Aliye Havalimanıdır. Bu havalimanı Amman’ın 30 km güneyinde yer almaktadır. Ürdün Kralı’nın eşinin ismi havalimanına verilmiştir. Marka havalimanı üzerinden de bölgesel ve kiralık uçuşlar yapılmaktadır. Şehir merkezine 30 kilometre mesafesindedir. Amman havalimanı ile şehir merkezine kolaylıkla gidip gelinir. Taksi, otobüs ile rahatlıkla ulaşım sağlanır. Türkiye’den Amman havalimanına 2 saat 10 dakika da ulaşılır. Vize almanıza gerek yoktur. Sadece uçak bileti almanız yeterlidir. Havalimanı oldukça fazla yolcuyu ağırlamış ve ev sahipliği yapmıştır.

Amman Hakkında Genel Bilgiler

Amman şehri farklı kültürlere hitap eden bir şehirdir. Balad çarçısı ziyaretçiler tarafından tercih edilmektedir. Citadel Tepesi ise zengin tarihi ile dikkat çekmektedir. Bizans dönemine kadar gelen köklü tarihi vardır. Herkül tapınağına ev sahipliği etmektedir. Ayrıca Amman da oldukça gösterişli camiler dikkat çekmektedir. Al Passha mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir Türk hamamıdır. Amman gece hayatı da renklidir. Birçok bölgede gece kulüpleri bulunmaktadır. Amman şehri 7000 yaşında olmasına rağmen değerlerini korumuş ve gelişme göstermiştir. Amman şehri Romalılar, Abbasiler ve Osmanlı devleti gibi birçok medeniyete dokunmuştur.

Amman kalkış ve varış olmak üzere uçak seferlerinizi sistemimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Uçak biletinizi bu sistem üzerinden elde edebilirsiniz. Arama motorunda rotanızı belirledikten sona Alobilethatti.com adresinden biletinizi seçebilirsiniz. Online bilet satış için sizlerde sırtınızı kaliteli hizmete yaslayın. Güvenliğiniz bizden sorulur.