AnadoluJet Enterprise İşbirliğiyle Ayağınız Yerden Kesiliyor - Alobilethatti.com

AnadoluJet Enterprise İşbirliğiyle Ayağınız Yerden Kesiliyor

anadolujet-EnterpriseAnadoluJet yolcularına özel bu kampanya sayesinde kendinizi bir kez daha özel hissedeceksiniz. AnadoluJet-Enterprise işbirliğiyle yürüten bu eşsiz kampanyada araç kiralama işlerinizi daha kolay ve uygun fiyata yapmış olacaksınız. 20 Eylül- 1 Kasım 2016 tarihleri arasında faydalanabileceğiniz araç kiralama fırsatlarını kaçırmayın!

AnadoluJet yolcularına ayrıcalık tanıyan kampanya kapsamında Fiat Linea dizel düz vites modellerini günlük sadece 69 TL’den dilerseniz de Ford Focus dizel düz vites model araçları günlük sadece 89 TL’den kiralayabileceksiniz.

Kampanyadan yararlanmak için AnadoluJEt uçak bileti numaranızı kullanarak www.enterprise.com.tr/anadolujet sitesi üzerinden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman Enterprise ofisleri için yapacağınız online işlemlerinizde kullanmanız gerekir.

Kampanyaya Katılım Şartları

*Kampanya filo olanaklarıyla sınırlıdır

*Diğer kampanyalarla birlikte kullanılamaz

*Araç kiralamada Enterprise Rent-A-Car şirketinin genel kiralama hükümleri geçerlidir

* Kampanyadan yararlanmak için AnadoluJEt uçak bileti numaranızı kullanarak www.enterprise.com.tr/anadolujet sitesi üzerinden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman Enterprise ofisleri için yapacağınız online işlemlerinizde kullanmanız gerekir.

*20 Eylül – 1 Kasım 2016 tarihleri arasından yapılan kiralamalar için geçerlidir

* Kampanya şartların, AnadoluJet ve Enterprise Rent-A-Car değişiklik yapma hakkına sahiptir

*  AnadoluJet yolcularına kampanya kapsamında Fiat Linea dizel düz vites araçlar günlük 69 TL’den yine kampanya kapsamında IDMD grubu Ford Focus dizel düz vites modeli günlük 89 TL’den fiyatlarla kiralama yapılacaktır