Anadolujet İle Mayıs Ayında Adana’ya Uçmayan Kalmasın - Alobilethatti.com

Mayıs Ayında Adana’ya Uçun

anadolujet-adana-ucak-biletiAnadolujet son zamanlarda yapmış olduğu kampanyalarla birlikte rakiplerinden bir adım daha ötede yer almaktadır. Yolcuların devamlı olarak bu firmayı seçmelerinin nedenlerinden bir tanesi de biletlerini ucuz olarak satmasından kaynaklanmaktadır. Her dönem için yapmış olduğu kampanyalar vasıtasıyla yolculardan bir kısmı indirimli olarak uçuşlarını gerçekleştirmekte ve işlerini halledebilmektedir.

Anadolujet çıkarmış olduğu mayıs ayı kampanyasında değişik bir prosedür izlemektedir. Maceraya düşkün olan kişilerin içindeki enerjiyi dışarıya vurabilmek maksadıyla, Adana’yı keşfetmeleri adına gidiş dönüş uçak bileti alanlara otelde kalma imkânı sağlamaktadırlar. Ayrıca bireylerin barınacağı bu oteller şehrin ünlü otelleri arasında yer almaktadır. Kalacak yer sıkıntısından dolayı günübirlik olarak gitmeyi düşünen bireylere hitap eden bu kampanyadan herkes faydalanabilecektir. Lakin bireylerin 1-30 Mayıs 2016 tarihlerinde biletlerini alarak harekete geçmeleri gerekmektedir. Biletlerini bu tarihte almayan bireylerin bu kampanyadan faydalanamayacaklarını söyleyebiliriz.

Bireylerin konaklayabileceği yer olan Ravada ve Divan otelde kahvaltı imkânları da olacaktır. Her şey dahil olan bu pakete 219 liradan başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler ve güzel bir şekilde tatil yapabileceklerdir. Hayatına renk katmak isteyen bireylerin de aynı şekilde bu kampanyadan faydalanmaları mümkündür. Kampanyaların hepsini sitemiz üzerinden görüntüleyebilir ve uçmak istediğiniz havayolu firmasını tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz dönem içinde size en uygun olan ve tam anlamıyla ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan kampanyalardan faydalanmaya dikkat etmelisiniz.