Anadolujet Mayıs Ayı Kampanyaları - Alobilethatti.com

Anadolujet Mayıs Ayı Kampanyaları

anadolujet-mayıskampanya-ucak-biletiAnadolujet kısa bir süre önce kurulmuş olan uçak filosu olmakla birlikte, bireylerin tamamen ucuz yollu olarak seyahatlerini gerçekleştirmelerini istemektedir. Firma prensip olarak tamamen müşterilerin kendilerinden memnun kalmasını ve sürekli olarak ucuz uçmalarını sağlamak maksadıyla kurulmuştur. Bu nedenle de sık sık kampanyalar yapılmakta ve siteleri üzerinde bu kampanyaları yayınlamaktadırlar.

Firmanın mayıs ayı içinde yapmış olduğu kampanya Adana iline gidecekleri yakından ilgilendirmektedir. Bu şehre gitme fikrine sahip olan bireylerin, artık akıllarında bir tereddüt olmadan ucuz bilet imkânları sayesinde gitmeleri mümkündür. Adana’yı sadece ismen bilen bireyler otel masrafları da dahil olan paketlerden faydalanabilir ve bu paketler vasıtasıyla şehri keşfedebilirler. Kampanyadan faydalanmak isteyen bireylerin, 1 Mayıs 2016 ile 30 Mayıs 2016 zaman dilimleri arasında yer alan bir aylık süre içinde biletlerini almaları gerekmektedir.

Firma siz değerli yolcuları için, otellerle anlaşarak fiyatlar konusunda da uygun olanları karşınıza çıkarmayı sunmaktadır. Bu ikili paketi size 219 liradan başlayan fiyatlarla karşınıza çıkarmaktadırlar. Değişik bir maceraya yelken açmak ve ülkemizin beşinci büyük kenti olan Adana’yı yakından görmek ve keşfetmek maksadıyla sınırlı sayıda olan biletlerden faydalanmaya çalışmalısınız. Genel olarak diğer havayolu firmaları bileti önceden satarak belirli bir müşteri kitlesi oluşturmayı hedeflemektedirler. Ancak Anadolujet firması biletlerini sattıkları zaman yolcularının kullanabilecek olduğu şekilde ayarlamakta ve onları süreyi önceden keşfetmeye zorlamamaktadırlar.