Ankara Edremit Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Ankara – Edremit Uçak Bileti

edremit-ucak-biletiBaşkent Ankara’dan Edremit’e Ucuz Uçak Bileti

Ankara ilinden Edremit ilçesine seyahat etmeyi düşünüyorsanız, yolculuk yapmadan önce seçtiğiniz ulaşım yöntemine dikkat etmeniz gerekmektedir. Seçtiğiniz yöntem doğrultusunda yolculuğunuzun uzun veya kısa sürede gerçekleşmesi mümkündür. Kara yolları ile seyahat etmek kolaymış gibi görünse de yolculuk şartları ele alındığı zaman diğer birçok ulaşım yönteminden zor olduğu görülmektedir. Ankara ilinden Balıkesir’in Edremit ilçesine 640 km kara mesafesi bulunmaktadır. En iyi ihtimalle 7 saatte gerçekleşecek olan bu yolculuğun stresli ve yorucu olacağı kesindir. Hava yolları, kara yollarına nazaran çok daha iyi bir seçenektir. Hava yolları ile daha hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde seyahat edebilmeniz mümkündür. Ankara ile Edremit arasında gerçekleşecek olan 1 saatlik bir uçuşla 500 km hava mesafesini aşabilirsiniz. Hava yolları ile seyahatinizi gerçekleştirmek adına alo bilet hattı sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde Ankara Edremit uçak biletinizi alabilirsiniz. Bütçenize en uygun bilet seçenekleri ile Ankara Edremit uçak bileti kampanyalarını sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Edremit Havalimanı

İnşaatı 1997 yılında bitirilen Koca Seyit Havalimanı, Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer almaktadır. Bir takım yenileme ve genişletilme çalışmaları sonunda Aralık 2008 yılında tekrardan hizmete açılan havalimanı, Haziran 2010 tarihinde geçici olarak uluslararası uçuşlara açılmıştır. Şuanda iç ve dış hat uçuşların gerçekleştiği Koca Seyit Havalimanı, sivil yolcu statüsünde hizmet vermektedir. İntifa hakkı Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde bulunan Koca Seyit Havalimanı toplam terminal binası büyüklüğü 23.600 metrekaredir. Havalimanı bünyesinde bir adet 3000×45 metre beton yüzey pist, 2 adet 242.5×24 ve 60×18 m ebatlarında beton kaplama taksirut, toplamda 7 uçak kapasiteli 294×120 ve 90×60 m boyutlarında 2 adet beton kaplama apron yer almaktadır. Şehir merkezine 80 km, Edremit ilçe merkezine 8 km mesafede bulunan Koca Seyit Havalimanı’nda 114 araçlık otopark bulunmaktadır.

Edremit Hakkında Genel Bilgiler

Edremit Balıkesir ilinin bir ilçesidir. Balıkesir ilinin en büyük 3. ilçesi olan Edremit, Ege Bölgesi’nde kıyı bölümünde yer almaktadır. Zeytincilik ve Kazdağları ile tanınan ilçenin önemli turistik noktaları, Akçay ve Altınoluk mahallesidir. Edremit Körfezi, Hasan Boğuldu Göleti, Sarıkız Tepesi, Şahinderesi Kanyonu, Kaz Dağları, İda Dağları, Güre Gelinçamı Piknik Yeri, Sütüven Şelaleleri ve Darıtepe Tabiat Parkı ilçenin doğal güzelliklerini oluşturan önemli mekânlardır. Tarihi ve kültürel açıdan da bünyesinde değerli yapılar bulunduran ilçede Antandros Açıkhava Müzesi, Tahtakuşlar Etnografya Müzesi ve Antandros Antik Kenti önemli durak noktalarıdır. Türkiye’nin en iyi hizmet veren online bilet sitesi alo bilet hattı ile Edremit ilçesine seyahat edebilir, bütün bu güzellikleri keşfedebilirsiniz. Sitemiz üzerinden birçok yolcumuz, havayolu şirketlerinin Edremit ilçesine düzenlediği uçak seferleri ile seyahat etme olanağına erişmiştir.

Bütçenize en uygun Ankara Edremit uçak biletini www.alobilethatti.com sitesi ile çok kolay bir şekilde alabilir, keyifli ve konforlu bir yolculuğu başlatabilirsiniz. Bilet sorgulamanızı sitenin üst kısmında yer alan arama motoruna Ankara Edremit uçak bileti yazarak gerçekleştirebilirsiniz.