Ankara Giresun Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Ankara – Giresun Uçak Bileti

giresun-ucak-biletiEn Uygun Fiyata Ankara Giresun Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Günümüz şartlarında seyahat etmek eski dönemlerle kıyaslandığı zaman çok daha kolay bir hâl almıştır. Seyahat sektöründeki ilerleme ve gelişmeler artan talep doğrultusunda her kesime hitap edecek şekilde yapılanmaktadır. Bu gelişim ve yapılanmalar sonucu yolcular gidecekleri noktaya düşük maliyetlerle ulaşabilmektedirler. Ulaşım yöntemleri arasında en avantajlısı olarak görülen hava yolları da bu anlamda çeşitli çalışmalar sonucu istenilen düzeye gelmiştir. Kara yollarına kıyasla çok daha hızlı ve konforlu olan hava yolları ile Türkiye genelinde bulunan birçok havalimanına uçuş gerçekleştirebilirsiniz. Ankara ilinden hava yolları ile gerçekleştireceğiniz 1 saatlik kısa bir uçuşla Giresun’a ulaşabilirsiniz. Bu uçuş imkânına erişebilmek adına alo bilet hattı sitemizi kullanabilir, çok kolay bir şekilde Ankara Giresun uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden Ankara Giresun uçak bileti kampanyalarından yararlanabilir, bütçenize en uygun bileti seçebilirsiniz.

Giresun Havalimanı

Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu ve Giresun il sınırlarında denizin üzerinde yer almaktadır. Mayıs 2015 tarihinde hizmete açılan Ordu-Giresun Havalimanı’nın intifa hakkı ve işletmesi Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde bulunmaktadır. Sivil kategoride faaliyet gösteren Ordu-Giresun Havalimanı, iç hat ve geçici Hac Dönemi Hava Hudut Kapısı olarak trafiğe açıktır. Giresun il merkezine 28 km mesafede bulunan Ordu-Giresun Havalimanı’na ve çevresine HAVAŞ servis olanakları ile ulaşım sağlanmaktadır. Bir adet 3000×45 m asfalt yüzey pist, 250×24 m asfalt kaplama taksirut, 240×120 m beton kaplama apron ve 229 araçlık otoparkı ile yapımı 300 milyon TL maliyete ulaşan Ordu-Giresun Havalimanı, Avrupa ve Türkiye’de denizin üzerinde bulunan ilk ve tek havalimanı olma özelliğine sahiptir.

Giresun Hakkında Genel Bilgiler

Dağlık vadiler arasında denize doğru ulaşan bir yapıya sahip olan Giresun, Karadeniz Bölgesi’nin Doğu Karadeniz bölümünde yer alır. Bulunduğu bölgede ‘’Giresun Adası’’ ile adası olan tek il olma özelliğine sahiptir. Giresun ilinde yer alan başlıca doğal güzellikler; Giresun Adası, Kulakkaya Yaylası, Giresun Plajları, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Sis Dağı Yaylası, Gölyanı Yaylası ve Paşakonağı Yaylası’dır. Çok sayıda tarihi ve kültürel yapıya ev sahipliği yapan Giresun ilinde mutlaka görmeniz gereken yerler; Tirebolu Kalesi, Hacı Hüseyin Camisi, Bedrama Kalesi, Seyyid Vakkas Türbesi, Giresun Kalesi ve Kale Camisi şeklindedir. Şehirde yer alan Giresun Müzesi  ( Gogora Kilisesi ) ve Kuvâ-yi Milliye ve Osman Ağa Müzesi önemli eserlerin sergilendiği mekânlardır. Bugüne kadar vermiş olduğu hizmetler sayesinde Türkiye’nin en iyi online bilet sitesi olan alo bilet hattı, havayolu şirketlerinin Giresun iline düzenlemiş olduğu uçak seferlerinde birçok yolcusunun ulaşımını sağlamıştır.

Ankara Giresun uçak biletinizi çok kolay bir şekilde www.alobilethatti.com sitesi üzerinden alabilir, bütçenize en uygun seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Ankara Giresun uçak biletinizi sitemizin üst kısmında yer alan arama kutucuğunu kullanarak temin edebilirsiniz.