Ankara Gökçeada Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Ankara – Gökçeada Uçak Bileti

gokceada-ucak-biletiŞehirlerarası seyahat etmeden önce gideceğimiz noktaya ulaşacağımız yöntemi iyi belirlememiz gerekmektedir. Belirleyeceğimiz yöntem doğrultusunda yolculuk şartlarımız değişkenlik gösterebilmektedir. Ankara ili ile Gökçeada hattı üzerinden kara yolları ile direkt olarak seyahat etme imkânımız bulunmamaktadır. Çanakkale iline kadar kara üzerinden ulaşım sağlayıp, Ege Denizinde bulunan Gökçeada’ya deniz yolları ile ulaşabilirsiniz. Anlatıldığı gibi oldukça meşakkatli olan bu seyahat yöntemi yerine, hava yollarını kullanarak Gökçeada’ya tek seferde ulaşabilirsiniz. Süre ve yolculuk şartları açısından çok daha avantajlı olan hava yolları ile Ankara’dan Gökçeada’ya 1 saat 15 dakika gibi oldukça kısa bir sürede erişebilirsiniz. Ankara Gökçeada uçak biletinizi basit işlemlerle alabilmek için alo bilet hattı sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemiz bünyesinde yer alan çok sayıda uygun bilet seçeneklerinden faydalanabilir, Ankara Gökçeada uçak bileti kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Gökçeada Havalimanı

Çanakkale Gökçeada Havalimanı, Çanakkale’nin Ege Denizi mevkisinde yer alan Gökçeada ilçesinde bulunmaktadır. İntifa hakkı Devlet Hava Meydanları İşletmesi’nde bulunan Gökçeada Havalimanı, ilk olarak 2010 yılında aktif bir biçimde faaliyet göstermeye başlamıştır. İç hat yolcu trafiğine açık olan havalimanı, sivil kategoride hizmet vermektedir. Şehir merkezine 2,5 kilometre uzaklıkta bulunana Gökçeada Havalimanı’nın toplam terminal binası büyüklüğü 1,200 metrekaredir. Gökçeada Havalimanı bünyesinde 2 adet 2040×45 m boyutlarında beton yüzey pist, bir adet 265×24 m ebatlarında beton kaplama taksirut ve 3 uçak kapasiteli 1 adet 228×120 ölçülerine sahip beton kaplama apron yer almaktadır. Gökçeada Havalimanı’ndan çevre noktalara ulaşım taksi ile sağlanmaktadır.

Gökçeada Hakkında Genel Bilgiler

Ege Denizi’nde yer alan ve Türkiye’nin en büyük adası olma özelliğine sahip Gökçeada, Çanakkale ilinin bir ilçesidir. Türkiye’nin ayrıca en sulak adalarından biri olması sebebiyle adada su sıkıntısı bulunmamaktadır. Ada merkezine yakın bir konuma yapılan havalimanı ile şehrin tekrardan eski canlılığını kazanması hedeflenmektedir. Ada merkezi, oteller ve gezi turları ile en işlek noktasıdır. Turistik ve tarihi güzelliklerini keşfetmek adına yılda çok sayıda yolcu Gökçeada’yı ziyaret etmektedir. Gökçeada’nın başlıca doğal güzellikleri: Marmaros Şelalesi, Tepeköy Çınaraltı, Gökçeada Tuz Gölü, Gökçeada Aydıncık Plajı, Gökçeada Yıldık Koyu, Gökçeada Laz Koyu, Gökçeada Gizli Liman, Gökçeada Yıldızkoy, Gökçeada Yuvalı Koyu, Gökçeada Sualtı Milli Parkı ve Gökçeada Peynir Kayalıkları şeklindedir. Gökçeada Rum Köyleri, Gökçeada Kaya Mezarı ve Dereköy şehrin tarihi ve kültürel dokusunu oluşturan diğer mekânlardır. Ülkemizde en iyi hizmet veren firma olarak görülen alo bilet hattı sitesi, havayolu şirketlerinin Gökçeada’ya düzenlemiş olduğu uçak seferlerinde çok sayıda yolcusunu taşımış ve sunmuş olduğu hizmet sayesinde yolcularının takdirini toplamıştır.

Ankara Gökçeada uçak biletinizi basit işlemleri takip ederek www.alobilethatti.com sitesi üzerinden alabilir, bütçenize en uygun seçeneklerden faydalanarak tasarruf edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında bulunan arama sağlayıcısını kullanarak Ankara Gökçeada uçak biletinizi çok kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.