Ankara Muğla Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Ankara – Muğla Uçak Bileti

mugla-ucak-biletiAnkara Muğla Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan başkent Ankara ilinden çevre ilçelere seyahat etmek için kullanabileceğiniz iki yöntem bulunmaktadır. Bu iki yöntem kara ve hava yollarıdır. Kara yolları üzerinden demir yolunu veya kara yolunu kullanarak ulaşım gerçekleştirilmektedir. Elbette ki gideceğiniz ile göre demir yolları seçeneği mevcut olamayacağından geriye otoyol alternatifi kalmaktadır. Kara yollarını kullanarak Ankara ilinden Muğla iline 594 km yol mesafesini en iyi ihtimalle 8 saat gibi uzun bir sürede aşabilirsiniz. Bu sıkıntılı tercih yerine hava yollarını kullanarak iki il arasında çok daha hızlı seyahat edebilirsiniz. Ankara ile Muğla arası uçuş mesafesi 495 km olmakla beraber bu mesafenin aşım süresi 1 saattir. Hava yolları ile oldukça kısa ve konforlu geçecek olan bu yolculuğa alo bilet hattı sitemizle erişebilirsiniz. Sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde temin edebileceğiniz Ankara Muğla uçak bileti ile yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Sitemizde yer alan Ankara Muğla uçak bileti kampanyalarını takip edebilir, bütçenize en uygun bileti seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Muğla Havalimanı

Muğla Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Dalaman ilçesinde bulunan bir havalimanıdır. Havalimanının kuruluş yılı 1981’dir. Uluslararası yolcu trafiğine açık olan havalimanı sivil ve askeri kategoride hizmet vermektedir. İntifa hakkı DHMİ ve H.K.K’de bulunan Dalaman Havalimanı’nın terminal binası toplam büyüklüğü 118 bin metrekaredir. Dalaman Havalimanı şehir merkezine 6 kilometre uzaklıkta ve 6.15 metre yükseklikte yer almaktadır. Dalaman Havalimanı bünyesinde hizmet veren 1355 araçlık otopark, 3000×45 metre boyutlarında bir adet beton yüzey pist ve toplamda 38 uçak kapasiteli iki adet beton kaplama apron yer almaktadır. Dalaman Havalimanı’na ulaşım otobüs, taksi, servis ve belediye toplu taşıma aracı ile sağlanmaktadır.

Muğla Hakkında Genel Bilgiler

Muğla, Ege Bölgesi’nde deniz kıyısında yer alan tam bir turizm şehridir. Yılda ortalama 2 milyon yerli-yabancı turisti ağırlayan şehir, Türkiye’nin önemli tatil noktalarından biridir. Muğla ilinde bulunan tarihi, doğal ve kültürel alanlar eşsiz bir güzelliğe ve çeşitliliğe sahiptir. Muğla’nın kültürel dokusunda önemli bir yeri olan Muğla evleri bunlardan bir tanesidir. Bodrum, Marmaris, Datça, Fethiye ve Akyaka Gökova Muğla’da bulunan önemli tatil beldeleridir. Bu beldelerde yer alan doğal güzellikler, plajlar ve koylar oldukça ilgi görmektedir. Bodrum Kalesi, Herakleia Antik Kenti, Tlos Antik Kenti, Euromos Antik Kenti, Yediler Manastırı, Milas Athena Tapınağı, Marmaris Kalesi, Fethiye Kalesi, Kaunos Antik Kent Dalyan ve daha birçok tarihi yapının bulunduğu Muğla kesinlikle görülmesi gereken illerimizdendir. Türkiye’nin en iyi online bilet satış sitesi alo bilet hattı ile Muğla’nın bütün bu eşsiz güzelliklerini keşfedebilmek için sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde Ankara Muğla uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Muğla iline düzenlenen seferlerde firmamız üzerinden temin ettiği bilet ile çok sayıda yolcumuz Muğla iline uçma fırsatını yakalamıştır.

Ankara Muğla uçak biletinizi www.alobilethatti.com sitemizden temin ederek tasarruf edebilir, keyifle seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan arama motoruna Ankara Muğla uçak bileti yazdıktan sonra basit adımları takip ederek biletinizi alabilirsiniz.