Ankara Ordu Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Ankara – Ordu Uçak Bileti

ordu-ucak-biletiAnkara’dan Ordu’ya Ucuz Yolculuk

Şehirlerarası yolculuk yaparken yolcuların, gidecekleri noktaya ve ulaşım seçeneklerine yapacağı seyahat değişkenlik gösterebilmektedir. Uzak mesafelerde bu yolculuk bazen oldukça çileli ve sıkıntılı bir hal alabilmektedir. Özellikle kara yolları ile seyahat ederken bu durumu yaşayan yolcular bazen bir takım sağlık problemleri ile de karşılaşabilmektedir. Ankara-Ordu arası bulunan 560 kilometre karayolu mesafesini aşmak sizi bu problemlerle karşılaştırabilir. Yolculuğunuzun kara yolları ile en iyi ihtimalle 8 saatte bitmesi için hiç durmadan seyahat etmeniz gerekmektedir. Bu noktada çok daha iyi bir seçenek olan hava yolları sizi bütün bu dertlerden uzaklaştıracak ulaşım imkânlarına sahiptir. Hava yolları ile Ankara-Ordu illeri arası seyahat edenler, 440 km hava mesafesini ortalama 1 saat gibi oldukça kısa bir sürede aşabilmektedirler. Hava yolları ile çok daha konforlu, hızlı ve güvenli bir yolculuğa erişebilmek adına alo bilet hattı sitemiz üzerinden Ankara Ordu uçak biletinizi temin edebilirsiniz. Bütçenize en uygun bilet seçenekleri ile Ankara Ordu uçak bileti kampanyalarının yer aldığı sitemizden işlemlerinizi çok basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Ordu Havalimanı

Ordu ve Giresun illeri arasında yer alan Ordu-Giresun Havalimanı, Türkiye ve Avrupa’da denizin üstüne inşa edilmiş ilk ve tek havalimanı olma özelliğine sahiptir. Devlet Hava Meydanları İşletmesi bünyesinde yer alan Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılışı 22 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilmiştir. Denizin üstüne dolgu yapılarak inşa edilen havalimanının yapımında 36 milyon ton taş kullanılmıştır. Oldukça büyük bir proje olan Ordu-Giresun Havalimanı inşaatının maliyeti 300.000.000 TL’yi bulmuştur. Toplamda 31 bin 400 metrekarelik terminal binası bulunan Ordu-Giresun Havalimanı’nda ayrıca 229 araçlık otopark, 250×24 metre boyutlarında asfalt yüzey taksirut, 240×120 metre ebatlarında beton yüzey apron ve bir adet 3000×45 metre ölçülerinde asfalt yüzey pist yer almaktadır. Ordu şehir merkez noktasına 16 km uzaklıkta bulunan havalimanından ulaşım servis ve taksi ile sağlanmaktadır.

Ordu Hakkında Genel Bilgiler

Karadeniz Bölgesi kıyı kesiminde yer alan Ordu’nun en işlek noktası Merkez ilçenin Fidangör Caddesi’dir. Orduspor taraftar gurubu Fidangör’ün adı bu caddeden esinlenilmiştir. Ordu ili tarihi ve doğal yapısı ile azımsanmayacak turistik bir potansiyele sahiptir. Şehrin genelinde çeşitli tarihi, kültürel ve doğal mekânlar bulunmaktadır. Ordu’nun başlıca tarihi yerleri: Gölgöy Kalesi, Kadılar Yokuşu, Bolaman Kalesi, Yason Kilisesi, Taşbaşı Kültür Merkezi, Yason Feneri, Cotyora Bozukkale, Ordu Kurul Kayası ve Ünye Kalesi şeklindedir. Ordu; gölleri, yaylaları, vadileri ve nehirleri ile oldukça çeşitli ve büyüleyici görselliklere sahip doğal mekânları bünyesinde barındırmaktadır. Ordu ilini görmek ve keşfetmek için Türkiye’deki en iyi online bilet satış hizmetini veren alo bilet hattı sitemizi kullanabilirsiniz.  Firmamız, müşterilerine sağlamış olduğu Ankara Ordu uçak bileti imkânları ile çok sayıda yolcusunun Ordu iline seyahat etmesini sağlamıştır.

Ankara Ordu uçak biletinizi çok kolay adımlarla www.alobilethatti.com sitemiz üzerinden temin edebilir, bütçenize en uygun seçeneklerden faydalanarak tasarruf edebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında yer alan arama motorunu kullanarak Ankara Ordu uçak biletinizi temin edebilirsiniz.