Astana Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Astana Uçak Bileti

astana-ucak-biletiAstana için Uçak Bileti

Astana, Kazakistan’ın başkentidir.  En büyük 2.şehridir. Astana Kazakça ’da “başkent” anlamına gelir. Astana Bayterek Anıtı kentim simgesi durumdadır. Astana son zamanlarda sadece Kazakistan’ın başkenti değil Asya’nın başkenti olmak için çabalıyor. Astana Akmola eyaleti sınırları içerisinde yer alır.

Eğer henüz uçak bileti almamışsanız Astana uçak biletini ayırtmalısınız. Bütçenize en uygun bileti satın alabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesiyle artık her şey ayağınıza gelmektedir. Sizlerde birbirinden özel ve uygun fiyatlarda uçuş yapmak için alo bilet hattı üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Astana Havalimanı

Astana Havalimanı uluslararası bir havalimanıdır. Kazakistan da bulunmaktadır. Astana’dan 14 km uzaklıktadır. Havalimanı ilk olarak 1931 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Çok fazla yük ve yolcu taşımaktadır. Astana yakınlarında birçok havaalanı bulunmaktadır. Astana Uluslararası Havalimanı, 26 binadan oluşmaktadır. Merkez terminalinde alüminyum giydirme sistemi her binaya göre özel olarak geliştirilmiştir. Servis ve otobüslerle ulaşımın sağlandığı havalimanı hizmetine tüm hızıyla devam etmektedir. Astana’ya uçuş gerçekleştirilen hava yolları arasında Türk hava yolları başta gelmektedir. Atlas havayolu da bu hizmeti sağlamaktadır. Diğer ülkelerle birlikte toplamında 20 hava yolu Astana’ya uçuş gerçekleştiriyor.

Astana Hakkında Genel Bilgiler

Astana harika bir şehir manzarasına sahiptir. 105 metre uzunluğuna sahip kulesi ile dikkat çekmektedir. Kulede restoran, galeri gibi birçok şey bulunmaktadır. Ayrıca 150 metre yüksekliğinde çadır yapılmaktadır. Bu çadır şeffaf olup içi gözükecektir. Birçok futbol stadyumu içine alabilecek büyüklüktedir. Yapımı süren çadır içerisinde alışveriş merkezleri, yapay nehir, park gibi kısımlar bulunacaktır. Astana müze yapılarıyla da çok fazla adından sıkça bahsettirmektedir. Astana da fiyatların çok pahalı olmasından dolayı çok alışveriş yapmak doğru değildir. Pazarlar daha uygun fiyatlarda olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Astana mutfağında her yemekte ise et ile karşılaşmanız mümkündür.  Beş Parmak isimli yemeği meşhurdur. En fazla ziyaret edilen yerler arasında Kazakistan Doğa Müzesi, The Baiterek kulesi, Hazret Sultam Camii örnek verilebilir.

Türkiye’den Astana’ya seyahat edeceksiniz www.alobilethatti.com üzerinden bilet satın alabilirsiniz. Astana’ya sefer düzenleyen havalimanlarımızdan ucuz uçak biletinizi alabilirsiniz. Uçak biletlerinizi almak artık çok daha kolay olmaktadır.