Atlas Global Artık Kazakistan’da 5 Farklı Noktaya Uçuyor | AloBiletHatti.com

Atlas Global Artık Kazakistan’da 5 Farklı Noktaya Uçuyor

N

Kazakistan’a gidecek olan kişiler uçuşlarında Atlas Global firmasını tercih ettiklerinde her zaman memnun kalırken artık 5 farklı noktayla birlikte kusursuz bir uçuş gerçekleştirebileceklerdir. 2017 senesinin Mart ayından itibaren Atlas Global firması ile birlikte kişiler Almatı, Astana, Çimkent, Karaganda ve Aktau’ya uçma imkânı elde edecektir.

Uçuşlardaki ücretsiz ikramlar ve geniş koltuklar ile birlikte konforlu bir yolculuk kişileri beklerken 30 kg. bagaj hakkı da yolculara tanınacaktır.

İstanbul’dan çıkış yapan kişiler, Aktau’ya 219 dolara, Çimkent’e 239 dolara, Karaganda’ya 339 dolara, Astana’ya da 399 dolara uçabileceklerdir. Antalya’dan kalkan seferlere katılan kişiler ise Almatı’ya 389 dolara uçabilirken, Kapaganda’ya ve Astana’ya da aynı fiyattan uçacaklardır.

Kurallar

  • Kampanyada belirtilen fiyatlar internet üzerinden ya da mobil uygulamalardan alınan ekonomi sınıfı biletleri için geçerlidir. Eğer kişiler diğer ekstra bölümlerden bilet alıp farklı ayrıcalıklar kazanmak isterlerse ortaya çıkan ekstra bedellerin ödenmesi gerekecektir.
  • Ücrete havalimanı vergileri ve hizmet bedelleri dahil olurken ekstra bir bedel talep edilmez.
  • Gidiş-dönüş biletlerinde bu kampanyayı kullanan kişiler en fazla 1 ay Kazakistan’da kalabilecektir.
  • 2 yaşına girmemiş olan bebeklere %90 indirim uygulanırken çocuklara indirim uygulanmamaktadır.

Bu kampanya için belirli sayıda bir koltuk ayrılmıştır. Bu sebeple de kampanya dahilindeki koltuk sayısı tükendiğinde kişiler normal fiyatlarından Kazakistan biletlerini almaya ve yolculuklarını gerçekleştiremeye başlarlar.