Atlasglobal Business Class İle Sınırsız Ayrıcalık, Sınırsız Uçuş - Alobilethatti.com

Atlasglobal Business Class İle Sınırsız Ayrıcalık, Sınırsız Uçuş

atlasglobal-business-class-ucuslariAtlasglobal her zaman ki gibi insanları daha kısa süre içerisinde e güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamak adına sürekli olarak kampanyalar üretmektedir. Bu anlamda da insanlar uçakla keyifli ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmanın tadını çıkarmaktadır.

Daha ucuza bu işlemlerin yapılması ile birlikte de artık insanlar böylelikle de uçakla seyahat yapmayı alışkanlık haline getirmektedirler. Bu anlamda da sizler de kara yolculuğu yerine uçakla yolculuk yaparak da trafiğin sıkışıklığın da bir nebze de olsa çözüm üretmiş olabilecek ve aynı zamanda da daha zahmetsiz bir şekilde seyahat keyfinizi yaşayabileceksiniz. 1 Ağustos – 30 Eylül 2016 tarihleri arasında tek seferde 3.500 USD ödeyerek kampanyamıza katılan yolcularımız, 1 Ekim 2016 – 15 Nisan 2017 arası tüm yurtiçi ve yurtdışı Business Class uçuşlarında sınırsız uçuş hakkı kazanıyor.

Seyahat esnasında ki uçuşları boyunca sadece vergi ve harçları ödeyerek benzersiz Atlasglobal Business Class deneyimini en keyifli şekil de sınırsızca yaşıyor. 1 Ekim 2016 – 15 Nisan 2017 arasında gerçekleşecek tüm yurtiçi ve yurtdışı Atlasglobal tarifeli seferlerinde, son koltuğa kadar müsait durumuna göre bağlı olarak geçerli olacak olan bu kampanyadan sizler de yararlanabileceksiniz. Hemen bu muhteşem indirimden yararlanmak adına kampanya koşullarını takibe almanızı tavsiye ederiz. Kampanya da yer alan en önemli unsur ise İade ve değişik işlemlerinde harçlar kesilerek alan vergisi iade edilir.