Atlasglobal Hopi’lilere De Uçuşlarında Avantaj Sağlıyor! - Alobilethatti.com

Atlasglobal Hopi’lilere De Uçuşlarında Avantaj Sağlıyor!

atlasglobal-hopiSon zamanlarda oldukça yaygınlaşan HOPİ çılgınlığının hava yolu firmalarında da geçerli olduğunu söyleyebiliriz. Bu karta sahip olan kişiler uçuşlarını diğer kişilere nazaran daha uygun olarak yapabilecekler ve uçuşlarında ekstra puanlar kazanarak, bir dahaki uçuşlarını ücretsiz yapabileceklerdir. Fakat ücretsiz bir uçuş yapabilmeniz için puanınızı biletin tutarına göre ayarlamanız gerekecektir. Atlasglobal firması da artık yolcularından HOPİ kullananlar için biletlerde ekstra bir indirim uygulayacağı gibi alacak oldukları her bilet için de onların HOPİ hesabına para aktarımı yapacaktır. Böylelikle HOPİ kullanan kişiler, Atlasglobal ile diğer yolculara nazaran daha uygun fiyatlı uçuşun keyfini sürdükleri gibi ilerleyen vakitlerde biriktirmiş oldukları paracıkları sayesinde, uçuşlarını bedavaya gerçekleştirebileceklerdir. Fakat bunun için öncesinde, telefonunuza bu uygulamayı indirmeniz gerekecektir.

Uygulamayı indirdikten sonra, Atlasglobal mobil uygulamasını kullanarak ya da sitemiz üzerinden bilet satın alma işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun için hesabınızı Atlasglobal hesabınıza tanımlamanız gerektiğini de unutmamalısınız. Atlasglobal hava yolları sayesinde artık yurt içi ve yurt dışında uçuşlarınız daha kârlı hale geliyor. Fakat bu kampanyanın belirli bir bölgeyi kapsadığını da sizlere söylemek gerekecektir. HOPİ için yapılan bu kampanya sadece Adana ve Kayseri hatları için geçerli olmaktadır. Bu hatların dışında yer alan bir bölgeden uçuş yapmanız halinde, ekstra bir ücret ödeme durumunuz meydana gelecektir.

Kampanyaya katılabilmeniz için biletlerinizi 31 Ağustos 2016 tarihine kadar satın almanız gerektiğini de unutmamalısınız. Kampanya yalnızca 31 Ağustos tarihine kadar alınan biletler için geçerli olacaktır. Bu indirim olayının minimum 200 lira ve üzeri alışverişlerde geçerli olduğunu da hatırlatmak gerekir. Ayrıca bunun yanında Business sınıfı için de HOPİ kullanan kişilere özel olarak firmanın düzenlemiş olduğu %10’luk bir indirim oranı bulunmaktadır. Yurt dışı seyahatleriniz böylece biraz daha uygun fiyata gelmiş olacaktır. Bu da demek oluyor ki on kişilik bir grup halinde yurt dışına çıkmanız halinde, ödeyecek olduğunuz ücret sayesinde bir kişinin bileti ücretsiz hale gelecektir. Bu da sizin avantajlı çıktığınızın bir kanıtı olarak karşınıza çıkar.