Atlasglobal ile Dubai’ye Uçanlar 2 Kat Mil Kazanıyor - Alobilethatti.com

Atlasglobal ile Dubai’ye Uçanlar 2 Kat Mil Kazanıyor

atlasglobal-dubai-kampanyasiUçuşlarını Atlasglobal farkıyla yaşayanlar ve Dubai’ye uçmak isteyenlere müjdeli bir haberimiz var. Stockholm ve Dubai’ye uçuşlarını gerçekleştirecek olan Atlasmiles üyeleri, biletlerini ekonomi plus’tan almaları halinde 1.5 kat mil kazanacaklardır.

Uçuşlarını business sınıfında gerçekleştiren yolcuların ise tam tamına 2 kat  mil kazanacaklarını söyleyebiliriz. İki şehre uçuş fiyatları biraz pahalı olduğundan dolayı, Atlasglobal hava yollarının yolcularına sunmuş olduğu avantajlar bunlarla da sınırlı değil. Yolcuların %50 indirimli olarak ödül bilet kullanma imkânları da olacaktır. Son zamanlarda yapmış olduğu büyük girişimlerle birlikte, Atlasglobal adını çok duyacağız.

Filosunu her geçen gün daha da güçlendiren hava yolu firmasının hedeflerinin büyük olduğunu söyleyebiliriz. Bu kampanyadan faydalanmak ve hediye millerden yararlanmak isteyen bireylerin, ellerini çabuk tutarak, 1 Nisan ile 31 Mayıs 2016 tarihleri arasında biletlerini almaları gerekmektedir. Atlasmiles üyeleri ise resmi site üzerinden kart numaraları ile giriş yapmaları halinde rezervasyon işlemlerini de yapabileceklerdir.

Kampanyanın diğer kampanya ve indirimlerle de birleştirilemeyeceğini söylemeli ve bireylerin ona göre adım atması gerektiğini belirtmeliyiz. Bireylerin, biletlerini önceden almaları halinde büyük bir indirimden yararlanacaklarını da bilmeleri gerekir. Sadece belirli sayıda oluşturulan koltukları kaçırmadan almalı ve daha çok indirimle uçma yoluna gitmelisiniz. Özellikle nüfusu kalabalık olan ailelerin uçağa binme fikirleri oluştuğu takdirde böyle bir yolu izlemeleri daha mantıklıdır.