Atlasglobal İle Yurtiçini Keşfetmeye Hazır Mısınız? - Alobilethatti.com

Atlasglobal İle Yurtiçini Keşfetmeye Hazır Mısınız?

atlasglobal-ile-yurtici-kesfiAtlasglobal firması son zamanlarda en çok kampanya düzenleyen firmalardan birisi olarak karşımıza çıkar. Firma özellikle yurt içi ve yurt dışında aktif bir şekilde düzenlemiş olduğu kampanyalar ile müşterilerinin gönüllerinde taht kurmayı başarmıştır. Ayrıca bunların yanında vermiş olduğu hizmet ve müşterilerini etkileyen diğer bir faktördür. Şu sıralar Atlasglobal firmasının en yaygın olarak sunmuş olduğu yurt için kampanyalarından birisinden bahsedecek olursak, 49 liraya tek yön seferlerini gösterebiliriz. 25 Ağustos 2016 tarihine kadar biletlerini alan kişiler, Atlasglobal ile tek yön seferini 49 liraya gerçekleştirebileceklerdir. Bahsetmiş olduğumuz paket ekonomi sınıfına aittir. Bununla birlikte Business sınıfı için de belirlenen fiyat 199 lira olarak karşımıza çıkacaktır. Fakat biletlerini alan kişilerin seyahat edecek oldukları tarih olarak, 1 Kasım 2016 tarihi ile 26 Mart 2017 tarihlerini söyleyebiliriz. Bu tarihler arasında bireyler seyahatlerini güzel bir şekilde tamamlayabilecekler ve diledikleri yerleri görme fırsatını elde edeceklerdir.

Hava yolu firmaları ile doğu bölgelerinde gidemediğiniz yerlere kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Ayrıca bunun yanında yurt dışı seyahatlerini de kolayca gerçekleştirebilir ve kültürleri bizden farklı olan ülkeleri ziyaret edebilirsiniz. Yurt içinde yapılan bu kampanyanın belirli koşullarının bulunduğunu da sizlere söylemeliyiz. Bu şekilde olan kampanyalı bilet satımlarında açık bir tarihin düzenlenemediğini belirtmek gerekir. Yani yolcular almış oldukları bilet için bir tarih mutlaka belirtmek durumundadırlar. Ayrıca sunulan bu fiyatlarında sadece direk olarak gerçekleştirilen uçuşlar için geçerli olduğunu da söylemek gerekir. Bunun için uçuşlarınızın aktarmalı olarak olup olmadığına da dikkat etmelisiniz.

Aktarmalı olarak gerçekleştireceğiniz uçuşlar için ekstra bir ücret ödemeniz gerekecektir. İndirim genel kapsamlı olduğundan dolayı, ekstra bir indirim durumu söz konusu olmamaktadır. Yani öğrenci kesimi, yaşlı kesimi ve genç kesim için ayrıca bir indirim olmayacaktır. 2 yaşında ulaşmamış olan bebekler için %90 oranında bir indirim olabileceğini de söylemek gerekir. İndirimli olarak satılan bu biletler için rezervasyon yaptırma imkânınız olmadığını da söylemek gerekir. Rezervasyon ile birlikte biletinizi aynı zaman dilimi içinde almanız gerekir.