Atlasglobal Sizi Dünya’yı Keşfetmeye Çağırıyor! - Alobilethatti.com

Atlasglobal Sizi Dünya’yı Keşfetmeye Çağırıyor!

atlas-global-yurtdisi-kampanyasiAtlasglobal hava yolu firması, yurt dışına düzenlemiş olduğu seferlerle ülkemizde önemli bir hava yolu firması olarak karşımıza çıkar. Ayrıca Atlasglobal firmasının yurt dışına yapmış olduğu seferler için yolcularını da son derece düşündüğünü söyleyebiliriz. Artık yeni açılan hatlar sayesinde, yurt dışını gezmeniz daha kolay olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, alobilethatti.com adresi üzerinden ya da firmanın resmi internet sitesini kullanarak biletlerinizi satın almak olacaktır. Yeni açılan hatlar sayesinde artık bireyler farklı ülkelerde ya da şehirlerde aktarma yapmadan doğrudan diledikleri yere gidebileceklerdir. Gidiş dönüş olarak satılan uçak biletlerinde dikkat edilecek en birinci unsur olarak, gidiş dönüş süresine dikkat çekmek gerekecektir.

Bireylerin satın almış oldukları uçak biletleri sayesinde dönüşlerini ayarlayabilecek oldukları son tarih, uçuş tarihinden bir ay sonra olabilecektir. Bu nedenle uçak biletinizi alırken ne zaman döneceğinizi de güzel bir şekilde ayarlamanız gerekecektir. Bazı bireyler, bunun gibi unsurlara dikkat etmezler ve dönüş tarihini farklı bir zaman koyarlar. Kampanya kapsamında Avrupa ülkelerinde yer alan şehirler için uçak biletleri 119 dolardan başlamaktadır. Bunun yanında Orta doğu ve Asya ülkelerine gidiş için bireylerin ödemesi gereken ücret 199 dolardan başlamaktadır. Belirtilen bu rakamların minimum olduğunu da söylemek gerekir. Bazı kişiler bunları maksimum olarak algıladıklarından dolayı, bilet satın alma işlemini yaparken, karşılarına fazla bir ücret çıkması durumunda şaşkınlık yaşamaktadırlar. Kampanya kapsamında Irak için uçak biletleri 329 dolardan başlamaktadır.

Kampanyaya katılmak için biletleriniz alabileceğiniz son tarih 1 Mayıs 2016 ve  31 Mayıs 2016 tarihleri olmaktadır. Bu tarihler arasında satın alacağınız biletleri kullanabilecek olduğunuz son tarihi ise, 15 Mart 2017 olarak gösterebiliriz. Atlas Global Havayolları ve diğer hava yolu firmaları belirli dönemlerde bu kampanyaları sık sık sunmaktadır. Ancak uçuş yapacağı tarihe uzunca bir süre olan kişiler, alobilethatti.com adresini sürekli olarak ziyaret ederek en güncel olan kampanyaları görebilecekler ve bunlardan faydalanabileceklerdir. Bilet satın almak için sadece kredi kartınızı kullanmanız bu anlamda sizin için yeterli olacağından başka yöntemlere ihtiyaç duymayacaksınız.