Atlasglobal’den İnanılmaz Bilet Kampanyası! - Alobilethatti.com

Atlasglobal’den İnanılmaz Bilet Kampanyası!

atlasglobalden-inanilmaz-bilet-kampayasiAtlasglobal hava yolu firması, kendi firmasını daha ön plana taşımak adına kampanyalarını hızlandırmış durumdadır. Böylelikle yolcular daha az bir ücret ödeyerek kampanyalı bir şekilde uçabilecektir. Atlasglobal firmasının en yeni yapmış olduğu kampanya ise dudak uçuklatan cinsten! 6 boyunca sınırsız bir şekilde Atlasglobal hava yolu firması ile uçuş keyfi sürmeye ne dersiniz? Evet yanlış duymadınız, Atlasglobal hava yolu firmalarının uçaklarını yurt içi ve yurt dışı seferlerinizde 6 ay boyunca sınırsız olarak kullanmak istemez misiniz? Bunun için yapacağınız şey oldukça basit! Atlas hava yolları için öncesinde bir üyelik gerçekleştirmeniz gerekecektir. Ayrıca bu uçuşlarınızı Business sınıfında gerçekleştirmenin rahatlığını da kullanabileceksiniz. Kampanyadan faydalanmak için 1 Ağustos 2016 tarihi ile 30 Eylül 2016 tarihleri arasında 3500 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekecektir.

Bu ödemeyi tek seferde yapmanız gerekecektir. Kampanyaya katılmak isteyen kişiler, firmanın müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bir şekilde bilgi alabileceklerdir. Alobilethatti.com adresini ziyaret ederek firmanın sunmuş olduğu bu kampanyayı daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz biletleri 1 Ekim 2016 tarihinden başlayarak, 15 Nisan 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekecektir. Kampanyaya katılabilmek maksadıyla bazı evrakları da iletmeniz gerekecektir. Bunları söyleyecek olursak; ad ve soy ad gibi bilgilerin yanında cep telefonu ve e-posta adresi de firma tarafından talep edilmektedir. Bu bilgilerle birlikte parayı yatıran herkes, tam altı ay boyunca diledikleri kadar yurt dışına giriş çıkış yapabileceklerdir.

Biletleme yaparken ekstradan bir vergi ve harç vereceğiniz de şimdiden söylememiz gerekir. Bazı bireyler, kampanyanın koşullarını tam olarak okumadıklarından ötürü, biletleme işleminde verilecek olan bu ekstra ücrete karşı koymaktadırlar. Kampanyadan hiç faydalanmamanız halinde ücret iadesi istemeniz durumunda ücret iadesi yapılmayacağını da sizlere söyleyebiliriz. Atlasglobal hava yolu firmasını kampanyalarını ya da indirimli biletlerini sitemiz üzerinden görüntüleyebileceğiniz gibi diğer firmaların sunmuş oldukları indirimli biletleri ve kampanyaları da aynı şekilde sitemiz üzerinden rahatlıkla görüntüleyebilir ve kredi kartınızı kullanarak bu biletleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Bu kampanyayı yurt dışına sürekli olarak çıkan kişiler için tavsiye edebiliriz.