Atlasglobal’den Ramazanın Bereketli Kampanyası - Alobilethatti.com

Atlasglobal’den Ramazanın Bereketli Kampanyası

atlasglobal-ramazankampanya-ucak-biletiDünya üzerinde geniş rotası ile her kıtaya uçma imkanı sağlayan Atlasglobal büyümeye devam ediyor. Her yıl yüksek yolcu ortalaması ile taşıma kapasitesini sürekli arttıran Atlasglobal güvenli ve konforlu uçakları ile de en çok tercih edilen havayolu firmalarından biridir.

Bu Ramazan Ayı’nda yurtiçi birçok noktaya uçuşlar 59 TL’den başlayan fiyatlarla.

Ülkemizin önemli noktalarından olan Adana, Kayseri, Konya, Trabzon, Gaziantep, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman gibi hatlara herşey dahil tek yön 59 TL’den başlayan fiyatlarla uçabilirsiniz.

Ramazan boyunca Adana, Kayseri, Trabzon, Gaziantep ve Konya hatlarında herşey dahil tek yön uçak biletleri 59 TL’den; İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman hatlarında ise herşey dahil tek yön uçak biletleri 69 TL’den  başlayan fiyatlarla satışa sunulacaktır. EkonomiPlus bietlerde sınırlı sayıdaki kontenjanlarda geçerli olacak olan kampanyadan yararlanmak için belirtilen tarihler arasında Alo Bilet Hattı üzerinden biletinizi alabilirsiniz.

Biletleme ve Seyahat Tarihleri: 06 Haziran – 26 Haziran 2016

Siz de bu kampanyadan yararlanarak uçak biletinizi almak istiyorsanız hemen www.alobilethatti.com üzerinden uygun fiyatlarla, hızlı ve güvenilir bir şekilde rezervasyonunuzu yapabilir yurtiçi birçok noktaya uçabilirsiniz.

Alo Bilet Hattı olarak olarak Ramazan ayında sizlere keyifli uçuşlar dileriz.