Atlasglobal’den Sıcak Kış Fırsatları! - Alobilethatti.com

Atlasglobal’den Sıcak Kış Fırsatları!

atlasglobal-kis-firsatlarinin bitmesiyle birlikte, insanların kış tatili planlarını gerçekleştirmeleri adına uçuşlarında güzel kampanyaları müşterilerine sunmaktadır. Atlasglobal, 15 Ağustos 2016 tarihine kadar alınan biletler için yurt dışı kampanyaları belirlemiş durumdadır. 15 Ağustos tarihine kadar alınan bu biletler sayesinde çok uygun fiyatlardan gidiş ve dönüş yapabileceksiniz. Gidiş dönüş yapabileceğiniz İstanbul çıkışlı uçuşların seferlerini öğrenmek istiyorsanız, firmanın kendi resmi web sitesini kullanabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden de bu sorgulamayı güzel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Atlasglobal hava yolu firması, bebek yolcular için de güzel bir kampanyayı yürürlüğe sokmuş durumdadır. 0 ve 2 yaş arasında olan bebek misafirleri için firma %90 oranın da indirimi müşterilerine sunmaktadır. Kampanya dahiline yolcularına sunmuş olduğu fiyatların 300.000 koltuk ile sınırlı sayıda olduğunu da söylemek gerekir.

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, sınırlı sayıda olan koltuklardan birini satın almak maksadıyla işleminizi erkenden yapmanız gerekecektir. İşlemlerinizi erkenden yapmamanız halinde yüksek fiyatlardan satılan yurt dışı uçak biletleri sebebiyle, tatil planlarınızı ikinci bir aşamaya ertelemeniz gerekecektir. Atlasglobal prensiplerinden bir tanesi de biletleme işlemiyle birlikte rezervasyon işleminin yapılmasıdır. Bu nedenle, bu firmayı tercih etmeniz halinde, uçuşlarınızı erkenden gerçekleştirmek maksadıyla yaptıracağınız rezervasyon işlemlerinin geçersiz olduğunu söyleyebiliriz. Kampanya kapsamın gidiş-dönüş Avrupa biletlerinin bulunmasının yanı sıra, Orta Asya ve Orta Doğu ülkelerinin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Bu şehirlerden ve ülkelerden bir kaçına örnek verecek olursak; Tahran, Dubai, Medine gibi şehirleri söyleyebiliriz. Almış olduğunuz bu biletler sayesinde, ortalama olarak 450 dolara bu şehirlere gidip gelebileceklerdir.

Bu biletlerin ekonomi Plus sınıfında yer aldığını da bireylere söylemek gerekecektir. Bazı bireyler, bu şekilde kampanyalı olarak satılan biletlerin Business sınıfında olduğunu da düşünebilmektedirler. Bu konun da altını çizmemiz gerekebilir. Atlasglobal ve diğer büyük hava yolu firmalarının bireyler için sunmuş olduğu kampanyaların kısa süreli olduğunu söyleyebiliriz. Bu nedenle bir yerden başka bir yere uçakları kullanarak seyahat etme gibi bir düşünceniz bulunuyorsa yapacağınız şey, öncesinden kampanya araştırmasına başlamak ve biletlerinizi uygun fiyatlı olarak satın almak olacaktır.