Bahreyn Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Bahreyn Uçak Bileti

bahreyn-ucak-biletiBahreyn Ucuz Uçak Bileti

Seyahat etmek hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Kimi zaman iş, eğitim amaçlı olan bu seyahatler kimi zaman ise sadece şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak ve birkaç günlüğüne de olsa dinlenebilmek için planlanmakta ve hayata geçirilmektedir. Yapılan yolculukların konforlu ve sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi ise seyahat için çizdiğimiz rotanın sonunda varacağımız adrese daha keyifli ulaşmamızı sağlayacaktır. Özellikle varılacak adres ile seyahatin başlayacağı adres arasındaki mesafenin uzak olması bu noktada seyahat aracının ne olacağı konusunda önemli bir yer kaplamaktadır.

Uçak ile seyahat etmek günümüzde hem zamandan tasarruf ettirmekte hem de alo bilet hattı aracılığı ile alacağınız biletler sayesinde bütçenizi de sarsmamaktadır. Bahreyn’e gerçekleştireceğiniz seyahatlerde alo bilet hattını kullanarak alacağınız biletler sizlere hem seyahat öncesi bütçe planı yapmanızda kolaylık sağlayacak hem de uçak ile yolculuğun tadını sonuna kadar çıkarma fırsatı sağlayacaktır. Bu fırsatlardan yararlanmak için alo bilet hattı olarak sizlere sunmuş olduğumuz internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bahreyn Havalimanı

Bahreyn havalimanı Bahreyn’in başkenti olan Manama’ya 6 km uzaklıktadır. Havalimanı içerisinde uçak beklerken ya da uçaktan indiğinizde bir şeyler atıştırmak karnınızı doyurmak için çeşitli fast food restoranları, cafeler bulunmaktadır. Ayrıca bankamatikler, döviz işlemleri sunan bankalar da havalimanı içerisinde hizmet vermektedir.

Havalimanının yaklaşık 500 metre dışında konferans ve iş amaçlı toplantılar için yemek hizmeti de sunan geniş toplantı salonu bulunmaktadır.

Bahreyn Hakkında Genel Bilgiler

Asya kıtasında yer alan Bahreyn, Basra Körfezi’nde bulunan bir ada ülkesidir. Arapça kökenli bir kelime olan Bahreyn, “iki deniz arasında” anlamına gelmektedir. Bahreyn 1.Dünya Savaşı’na kadar Osmanlı İmparatorluğu’nun hakimiyetinde olmuştur. Bağımsızlığını ise 1971 yılında Birleşik Krallık’tan ayrılarak elde etmiştir. Resmi adı “Bahreyn Krallığı” olarak belirlenmiştir. Ayrıca Bahreyn “Memleket-ül Bahreyn” olarak da bilinmektedir.

Bahreyn’de üç büyük ada bulunmaktadır. Başkenti ise Manama’dır. Geçmiş yıllara bakıldığında kendinden petrol ve inci üretimi ile bahsettiren Bahreyn, bugün bankacılıkta oldukça yol kat etmiş ve gelişimini günden güne sürdürmektedir. Bahreyn bağımsızlığını ilan ettikten yaklaşık 15 yıl sonra yani 25 Kasım 1986’da, Kral Fahd Geçidi ile deniz üzerinden karayolu aracılığı ile Suudi Arabistan’a bağlanmıştır.

Bahreyn’i görmek ve anılarınıza hem yeni yaşanmışlıklar hem de yeni bir şehir eklemek istiyorsanız yapacağınız ilk şey alo bilet hattı aracılığı ile uçak biletinizi almak ve mükemmel bir uçuş geçirmektir.