Basel Balıkesir Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Basel – Balıkesir Uçak Bileti

balikesir-ucak-biletiBasel’den Balıkesir’e Havayolu ile Seyahat

Birçok destinasyonda olduğu gibi Basel – Balıkesir destinasyonu için de farklı ulaşım seçeneklerinden yararlanılabiliyor ancak en çok tercih edilen ulaşım şekli havayoludur. Havayolu ulaşımı özellikle son zamanlarda havayolu şirketlerinin yaptığı indirim ve kampanyalardan sonra önemli derecede artmıştır. Yurtdışı seyahatlerinin ise neredeyse tamamına yakını havayolu ile yapılmaktadır. Çünkü havayolunu tercih eden yolcular istedikleri noktaya çok kısa sürede ulaşabiliyorlar. Bu yüzden Basel’ den Balıkesir’e gitmek isteyen çok sayıda ziyaretçi havayolunu tercih etmekte ve bu avantajlardan yararlanarak seyahatlerini gerçekleştirmektedir.

Basel Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Basel ile birlikte iki ülkenin daha ortak olarak kullandığı Basel Havalimanı’na gitmek için tercih edilebilen ulaşım araçlarından birisi otobüslerdir. Şehir merkezinden 50 numaralı otobüsleri kullanarak kısa sürede havalimanına gidilebiliyor. Bunun dışında şehir merkezindeki herhangi bir noktadan taksiye binerek rahatlıkla Basel havalimanına ulaşım sağlanabiliyor.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Balıkesir’e gitmek için Koca Seyit Havalimanı’nı tercih eden ve uçak yolculuğu sonrasında havalimanına inen yolcular farklı alternatiflerden yararlanarak kent merkezine gidebiliyorlar. Havalimanı servisleri şehir merkezine ulaşım için en ekonomik yöntemlerden birisidir. Ayrıca havalimanından taksilere binerek de kısa sürede şehir merkezine gidebilirsiniz. Eğer sizlerde bazı yolcuların tercih ettiği gibi çok daha rahat bir şekilde havalimanından kent merkezine gitmek isterseniz havalimanı transfer hizmetlerinden ya da kiralık araç hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylelikle hem daha hızlı bir şekilde, hem de daha konforlu bir şekilde istediğiniz adrese gidebilirsiniz.

Basel Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Basel Havalimanı, bölgenin en önemli havalimanlarından birisidir. Havalimanının en önemli özelliği ise üç farklı ülkeye birden kapısının olmasıdır. Bu yüzden havalimanı üç ülke tarafından aynı anda kullanılıyor. Basel şehir merkezine yaklaşık olarak 6 km uzaklıkta olan havalimanında her gün yüzlerce uçak iniş ve kalkış yapmaktadır. Havalimanı aynı zamanda birçok havayolu şirketinin uçak seferlerine ev sahipliği yapmaktadır.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Balıkesir’in Edremit ilçesinde yer alan Balıkesir Havalimanı, 1997 yılında hizmete açılmış ve o günden bu yana yolcularına havayolu taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir. Pegasus, Borajet, Anadolu Jet ve Atlasjet gibi önemli havayolu firmalarının sürekli olarak uçak seferi düzenlediği havalimanı aynı zamanda yolcuların araçlarını park edebilecekleri küçük bir otoparka da sahiptir.

Ucuz Basel – Balıkesir Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Basel – Balıkesir arasındaki seyahatleriniz için sizlerde ulaşım konusunda tercihinizi havayolundan yana yaptıysanız ve uçak biletine ihtiyaç duyuyorsanız binlerce kişinin yaptığı gibi alobilethatti.com internet sitemizi kullanabilirsiniz. Kullanıcılarımıza sürekli olarak farklı indirim ve promosyonlar düzenlediğimiz internet sitemizde başta Basel – Balıkesir uçak bileti olmak üzere aranılan tüm uçak biletleri de rahatlıkla bulunabiliyor. Yolcularımız istedikleri uçak biletlerini ana sayfadaki arama alanını kullanarak kısa sürede bulup, biletlerini birkaç adımda satın alabiliyorlar.