Berlin Hatay Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Berlin – Hatay Uçak Bileti


hatay-ucak-biletiBerlin’den Hatay’a Uçakla Seyahat Etmek

Almanya’nın en önemli şehirlerinden birisi olan Berlin, aynı zamanda ülkenin başkenti olma özelliğini taşıyor. Berlin’den ülkemizin güzel şehirlerinden birisi olan Hatay’a sürekli olarak birçok kişi ziyaret etmektedir. Berlin – Hatay arasında seyahat edecek olan yolcuların neredeyse tamamı havayolunu kullanarak seyahatlerini gerçekleştirmektedir. Sizlerde iki destinasyon arasındaki seyahatlerinizi havayolunu kullanarak gerçekleştirebilir ve çok kısa sürede Hatay’a ulaşabilirsiniz. Üstelik havayolu ile seyahatinizi son derece güvenli bir şekilde yapmış olursunuz. Yolculuk sırasında havayolu şirketlerinin yapmış olduğu ikramlardan da ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Berlin Tegel Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Berlin Tegel Havalimanı’na şehir merkezinden birkaç farklı ulaşım aracından yararlanılarak rahat bir şekilde gidilebiliyor. Birçok kişinin ulaşım için tercih ettiği araç otobüslerdir. Şehir merkezinden 171 ve X7 numaralı otobüsler direkt olarak havalimanına gidiyor. Ayrıca kentin birçok noktasına giden metro sayesinde de kısa sürede havalimanına ulaşım sağlanabiliyor. Daha rahat şekilde havalimanına gitmek isteyen kişiler ise taksileri kullanarak havalimanına gidebiliyor.

Hatay Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Hatay Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için havalimanı servislerinden yararlanılabiliyor. Servisler belirli saatlerde şehir merkezine hareket ediyor. Ayrıca havalimanından taksilere binerek de istenilen adrese gidilebiliyor. Bunlardan başta şehir merkezine gitmek için havalimanı transfer ayrıcalıklarından da yararlanılabiliyor.

Berlin Tegel Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Berlin’de yer alan havalimanlarından birisi olan Tegel Havalimanı, 1948 yılından bu yana yolcularına iç ve dış hatlarda hizmet vermektedir. Birçok havayolu şirketinin uçak seferi düzenlediği havalimanının yıllık yolcu taşıma kapasitesi 15 milyonun üzerindedir. Almanya’nın en işlek havalimanlarından birisi olan Tegel Havalimanı ayrıca yolcularının araçlarını park edebilmeleri için büyük bir otoparka da sahiptir.

Hatay Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Hatay Havalimanı, bölgedeki en önemli havalimanlarından birisidir. Hatay’ın Antakya ilçesine yaklaşık olarak 25 km mesafede olan havalimanında bir iç, bir dış olmak üzere iki farklı terminal bulunuyor. Ancak terminaller aynı bina içerisinde hizmet veriyor. Sivil olarak hizmet veren havalimanının açılış tarihi ise 2007 yılıdır. Zamanın başbakanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan Hatay Havalimanı’nın Uluslararası Hudut Kapısı olma özelliği de bulunuyor. Havalimanının yıllık yolcu kapasitesi ise bir milyona yakındır.

Uygun Berlin’den Hatay’a Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Berlin- Hatay arasında havayolu ile seyahat edecek yolcuların ihtiyaç duydukları uçak biletlerini almanın en kolay ve en güvenilir yollarından birisi alo bilet hattı internet sitesidir. Sizlerde Berlin Hatay uçak bileti ihtiyaçlarınız için siteyi tercih edebilir ve sitenin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Alo bilet hattı olarak, yolcularımızın ekonomik fiyatlarla uçak bileti alabilmeleri için devamlı olarak farklı indirim ve kampanyalar düzenliyoruz. Böylece uçak biletleri normal fiyatlarının çok daha aşağısına alınabiliyor. Üstelik site üzerinde aranılan uçak biletini bulma ve bilet satın almak işlemleri birkaç adımda gerçekleştirilebiliyor.