Bora Jet ile Rotamız Dalaman ! - Alobilethatti.com

Bora Jet ile Rotamız Dalaman !

alobilethatti-borajet-dalaman-ucak-biletiHavayolu taşımacılığı sektöründe yükselen ivmesi ile dikkatleri üzerine çeken ve müşteri potansiyelini her geçen gün arttıran Bora Jet rotasına yeni yerler ekleyerek misafirlerini Dünya’nın her bölgesine ulaştırıyor. Yeni jet uçakları ve cazip uçak bileti kampanyaları Bora Jet’i tercih etmenizi sağlayacak nedenlerden sadece birkaçı…

6 Haziran 2016 tarihi itibariyle her gün İstanbul – Dalaman uçuşları başlıyor.

Muğla’nın ve aynı zamanda bölgenin en önemli ilçelerinden biri olan Dalaman yurtiçi tatilin de odak noktası olmuş durumdadır. Her yıl yerli ve yabancı binlerce turisti ağırlayarak canlı kalmayı başarabilen Dalaman olağanüstü mavi denizi, benzersiz koyları ve otelleri ile tatilin keyfini fazlasıyla yaşayabileceğiniz bir yerdir.

6 Haziran’dan itibaren her gün karşılıklı seferlerle İstanbul – Dalaman hattı hizmete başlıyor.

Bora Jet ile Dalaman uçuşları 6 Haziran 2016’dan itibaren başlıyor. Kendi ihtiyacınıza göre belirleyebileceğiniz kategorideki uçak biletiniz ile Dalaman’a uçmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Bu avantajlı kampanyadan ve daha birçok uçak bileti kampanyalarından yararlanabilmek için hemen www.alobilethatti.com ’a girip en ucuz fiyatlarla hızlı ve güvenilir bir şekilde biletinizi alabilir, bir tıkla Dünya’yı keşfe çıkabilirsiniz.

www.alobilethatti.com iyi uçuşlar diler…