Bora Jet Mykonos Uçuşları Başlıyor ! - Alobilethatti.com

Bora Jet Mykonos Uçuşları Başlıyor !

alobilethatti-borajet-mykonos-ucak-biletiYurtiçi ve Yurtdışı yepyeni rotaları, her geçen gün artan modern jet uçakları ile Bora Jet ayrıcalığını yaşayarak uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübeli kabin ekibi ve pilotları, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan yer hizmetleri ekibi ile seyahatinizi kolaylaştıran ve keyifli hale getiren Bora Jet, avantajlı kampanyaları ile de memnun ediyor.

22 Haziran tarihinden itibaren Sabiha Gökçen Havalimanı – Mykonos uçuşları başlıyor.

Ege Denizi’nin en mükemmel adalarından biri olan Mykonos Adası, Dünya’nın birçok ülkesinden birçok misafire ev sahipliği yapmaktadır. Olağanüstü masmavi denizi, eğlenceli gece hayatı, restorant ve kafeleri, tarihi yerleri ile tatilinize bambaşka bir keyif katabilir, kültür gezilerine çıkarak Mykonos’daki tarihi mekanları  ziyaret edebilirsiniz.

22 Haziran 2016 itibariyle İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı merkezli her hafta Çarşamba, Perşembe ve Pazar günleri Bora Jet farkı ile Mykonos’a uçabilirsiniz.

Bora Jet’in bu kampanyasından yararlanmak için www.alobilethatti.com farkı ile biletinizi alabilir, dilediğiniz zaman Mykonos Adası’na uçabilirsiniz.

www.alobilethatti.com olarak sizlere keyifli uçuşlar dileriz.