Borajet Business ve Comfort Sınıfı Uçuşlar | AloBiletHatti.com

Borajet Business ve Comfort Sınıfı Uçuşlar

borajet-business-class-comfortGelişen teknoloji ile birlikte birçok uçak biletlerin de bilmiş olduğunuz gibi internet üzerinden farklı indirimler ve kampanyalar gerçekleştirilmektedir. Bunun en büyük amacı ise daha fazla bir şekilde insanların hava yollarını tercih etmesi üzerine kara yolculuğunda da büyük bir rahatlama yaşanmaktadır. Trafik sorununa en büyük çözümler den birisi olan hava yolları firmaları sürekli olarak bu yüzden kampanyalar gerçekleştirmektedir. Borajet uçuş firmasının yapmış olduğu muhteşem kampanya ise Fenerbahçe taraftarlarının daha iyi bir şekilde ulaşım sergilemesini gerçekleştirmektedir.

Buna istinaden de Fenerbahçe Kongre & Temsilci Üyeleri ve Kart Sahiplerine %25 indirim uygulanacaktır. Bu indirimden yararlanılması adına 24 Ağustos 2016 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Borajet Havayolları’nın kendi icra ettiği bağlantılı ve direk tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarında Business ve Comfort sınıfı yetişkin yolcu biletlerinde geçerli olmaktadır. İndirim kampanyası sınıflı olan biletlere ise uygulanmamaktadır. Aynı zamanda da Fenerbahçe taraftarlarına 15% indirim uygulaması ise FlyBorajet mil programına üye olan Fenerbahçe taraftarları için geçerli olmaktadır.

Uygulanan indirim diğer kampanyalarla birleştirilemez ve Borajet Havayolları indirim oranını değiştirmeyi saklı tutmaktadır. Sizler de bu muhteşem kampanyadan yararlanarak artık daha kısa süre içerisin de uçakla varmak istediğiniz noktaya ulaşacaksınız. Özellikle de maçları izlemek adına saatlerce otobüsle yorgunluk çekmek yerine kısa süre içerisin de uçakla sizler de artık hemen istediğiniz yere varabileceksiniz.