Borajet Gazi Biletleri Kampanyaları | AloBiletHatti.com

Borajet Gazi Biletleri Kampanyaları

borajt-gazi-indirimleriBorajet son zamanlarda yaşanan terör olaylarına karşı duymuş olduğu hassasiyetten dolayı, şehit ve gazi yakınlarına uçak biletlerinde çok güzel kampanyalar hazırlamakta ve onların daha uygun fiyatlarla uçmasını sağlamaktadır. “Gazilerimiz İçin Ne Yapsak Az” başlığı altında harekete geçen firma, gaziler için yurt içi seferlerinde %50 indirim imkânı sağlayarak onların daha ucuza uçmasını sağlamaktadır.

Devamlı olarak sürdürmüş olduğu bu kampanyayı şehit aileleri için de uygulamaktadır. Gaziler içinde uygulanan bu kampanyada bazı koşulları yerine getirmek gerekecektir. Alınan biletler için başka bir kampanyadan yararlanmamaları gerekecektir. Gaziler sadece oluşturulan bu kampanyadan kendileri faydalanabileceklerdir. Ailelerinden herhangi birinin ya da eşinin dostunun bu kampanyadan faydalanması mümkün değildir. Kampanyada şart olarak promosyon sınıflarında kullanılmaması gerekçesini de öne sürmüşlerdir.

Promosyon sınıfları haricinde olan diğer uçuş sınıflarının hepsinde bu kampanyadan faydalanmaları mümkün olacaktır. Firma, koşul olarak açık tarihli olarak düzenlenen biletlerde indirim olmayacağını da belirtmektedir. Gazilerimizin kendileri için bu fırsatı değerlendirmelerinin yanı sıra fiyat olarak daha uygun bir fırsatın ellerine geçmeleri halinde onu değerlendirmeleri daha doğrudur. Ailecek yapılacak olan bir uçak seyahatinin maddi anlamda bütçeye fazla bir zararı dokunabilecektir.

Ancak aileler içinde oluşturulmuş olan belirli başlı aile kampanyaları değerlendirme konusunda böyle bir adım atmaları onların son derece faydasına olacak bir davranıştır. Bazen promosyon sınıflarında olan indirimler göz kamaştırıcı nitelikte olabildiğinden dolayı, bireylerin Borajet firmasından bilet almadan önce buraya bakması daha doğrudur.