Borajet Şehit Ailelerine Harika Bir Kampanya Hazırladı - Alobilethatti.com

Borajet Şehit Ailelerine Harika Bir Kampanya Hazırladı

sehit-ailelerine-indirimBorajet düzenlemiş olduğu kampanyalarla birlikte her geçen gün müşteri kitlesini biraz daha artırmayı amaçlamaktadır. Firmanın özellikle son olarak düzenlemiş olduğu şehit ailelere düzenlemiş olduğu kampanya gerçekten takdire şayan bir kampanyadır.

Şehit ailelerinin Borajet firmalarının uçaklarına binmeleri halinde, uçuşlarını %50 indirim ile gerçekleştireceklerini söyleyebiliriz. Ancak bu kampanyayı sadece yurt için uçuşlarında gerçekleştirmektedirler. Yurt dışı seferleri için şuanda şehit ailelerine bu şekilde bir kampanya düzenlenmemiştir. Bireylerin, bu kampanyadan faydalanabilmesi için belirli şartları yerine getiriyor olması gerekmektedir.

Şehit yakının soy isminin aynı olması şartı getirilmektedir. Ayrıca tek seferde yalnızca üç kişi bu kampanyadan faydalanabilecek bunun dışında olan kişiler bu kampanyadan kesinlikle faydalanamayacaktır. Kampanyadan faydalanmanın diğer bir koşulu da şehidin anne, babası ya da eşi ve çocuğu olmak gerekmektedir. Bunların dışında normal arkadaş ya da uzak bir aile dostunun kampanyadan faydalanması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Çift olarak soy adı kullanan bireylerin, iki soy isimlerini de burada belirtmesi ve bunları ifade etmesi gerekecektir. Soy isimlerinden yalnızca bir tanesini belirtmeleri halinde bilet işlemlerinde aksaklıklar olabilecektir.

Borajet firmasının normal müşterileri için de düzenlemiş olduğu güzel kampanyaların varlığından söz edebiliriz. Normal yolcuları kendilerine yapılan bu tür fırsatları değerlendirmek maksadıyla sürekli takip halinde kalmalı ve kampanyaları takip etmelidirler. Böyle yapan bireyler, yurt içinde ve yurt dışına olan uçuşlarını daha avantajlı olarak tamamlayabileceklerdir.