Borajet’in Güvenlik Güçleri Kampanyası - Alobilethatti.com

Borajet’in Güvenlik Güçleri Kampanyası

borajet-guvenlik-gucleri-indirimiÜlkemiz konusunda hassasiyetini sürdürmekte olan Borajet havayolu firması şehit ve gazi ailelerinin yanı sıra, asker ve polisler için de bir kampanya hazırlamıştır. Hazırlanan kampanyanın içeriği olarak polis ve askerlin %20 indirimli olarak diledikleri yere uçmaları sağlanmaktadır. Yurt içi ve yurt dışında faydalanabilecek oldukları bu indirimden yalnızca tekil olarak kendileri faydalanabilecektir.

Bu şekilde polis ve asker olan bireylerin, hava limanına geldikleri takdirde yapılacak check-in işleminde kimliklerini görevliye göstermeleri mecburidir. Şayet göstermemeleri halinde, biletlerini değerlendiremeyecekler ve uçuşlarını gerçekleştiremeyeceklerdir. Bireylerin, artık daha hızlı ulaşımlarını sağlayabilmeleri adına kullanacak oldukları tek yöntemin hava yolu firması olduğunu söyleyebiliriz. Hava yolu firmaları sürekli birbirleriyle rekabet halinde olmalarından ötürü her dönem için değişik bir kampanya hazırlığı içine girmektedirler. Ancak ülkemizin meselelerine ilişkin kampanya yapan tek firmanın Borajet olduğunu gururla söyleyebiliriz.

Bünyesinde çalıştırmış olduğu herkes, müşterilerinin en iyi ve rahat bir şekilde seyahatlerini sürdürebilmeleri için çalışmalarına devam etmektedir. Bunların yanında Borajet filosunu da güçlendirmekte ve diğer firmaların sefer düzenlenmediği yerlere seferler düzenlemeye başlamaktadır. Yurt dışı seferlerinin sayısını biraz daha artırarak yolcularının hava limanlarında mağduriyet yaşamaması adına çabalamaktadır. Bireylerin, bu firmanın kampanyalarından haberdar olmak maksadıyla çağrı merkezini aramaları da mümkündür. Çağrı merkezini arayarak, kampanyalar ve uçak sefer saatleri hakkında bilgi edinebilir ve gideceğiniz zamanı güzel bir şekilde kararlaştırabilirsiniz.