Bremen Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Bremen Uçak Bileti

bremen-ucak-biletiAlmanya’nın en işlek limanına sahip olan şehri Bremen, aynı zamanda da Almanya’da bulunan önemli sanayi ve ticaret kentleri arasında yer almaktadır. Almanya’nın kuzeyinde yer alan şehir, Kuzey Denizi’nin de yaklaşık 77 km içinde bulunmaktadır.

Özellikle önemli bir liman kenti olması sebebiyle oldukça yoğun bir ziyaretçi trafiğine sahiptir. Şehir hem Almanya’nın sayılı sanayi kentleri arasında hem de Hamburg’dan sonra gelen en önemli limanlardandır.

Ülkeye ulaşım ise kargo ve yükler için denizden, diğer tüm ziyaretler için ise karayolu demiryolu ya da hava yolu ulaşımlarından biri ile gerçekleşmektedir. Fakat günümüzde gelişen hava yolu ağı sayesinde, en sık tercih edilen ulaşım yollarından biri de elbette hava yolu ulaşımı olmuştur. Hızlı, güvenilir ve konforlu yolculuğun hepsini bünyesinde barındıran hava yolu, bu önemli ticaret merkezinde de oldukça sık tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir.

Almanya’nın bu önemli şehrine olan ziyaretleriniz de siz de sitemiz olan alo bilet hattı üzerinden, bütçenize en uygun bileti satın alabilirsiniz.

Bremen Havalimanı

Bremen Hava Limanı, Bremen şehir merkezine görece olarak yakın sayılan bir konumda olarak yaklaşık 7 km uzaklıkta bulunmaktadır. 1930 yılından sonra sivil havacılık faaliyetlerine başlamış olup, daha önceleri deneme uçuşların yapıldığı bir pozisyonda yer almıştır.

4500 araçlık otopark, A281 otoyoluna direk ulaşım ve 13 günlük şehir merkezine aktarma servisine sahip olan havalimanı, ayrıca geniş bir kargo terminaline de sahiptir. Böylece ticari kargolar için de havayolu bir seçenek oluşturmaktadır.

Bremen Hakkında Genel Bilgiler

Bremen 547.535 kişilik nüfusu ile şehir nüfus yoğunluğu az olan şehirlerden biridir. Şehir Rönesans döneminden kalma oldukça fazla esere ev sahipliği yapmaktadır.

Ayrıca şehirde gezilmesi gerek yerler arasında Altstadt yani Eski Şehir orta çağdan kalma yer ve binalar ile doludur. Şehirde ünlü Bremen Mızıkacılarının ayrıca bir heykeli de bulunmaktadır. Roland Heykeli ve bulunduğu meydan da özellikle ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir.

Ticaretin merkezi konumunda olan bu şehre yolculuklarınızı Alo Bilet Hattı üzerinden gerçekleştirebilir, kampanyalarımızdan uçak bileti satın alarak hızlı yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.