Cibuti Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Cibuti Uçak Bileti

cibuti-ucak-biletiTatile çıkmak, seyahat etmek hemen birçoğumuzun yorucu geçen bir yıl içerisinde hasretle beklediğimiz zaman dilimleri içerisinde yer alan aktiviteler olarak karşımıza çıkıyor. Farklı yerler görmek denizin, güneşin tadını çıkarmak dışında farklı ülkeler de gezmek isteyen kimseler için doğru bir adres olarak karşımıza çıkan Cibuti için uçak biletiniz alo bilet hattından! Alo bilet hattı Türkiye’nin en güvenilir ve en hesaplı online bilet satış sitesi olarak Cibuti uçak biletinizi bir tıkla sizlere ulaştırıyor!

Cibuti Havalimanı

“Djibouti–Ambouli Internatiol Airport” olarak hizmet veren Cibuti Uluslararası Havalimanı, yolculuklarına havalimanından sonra devam edecek olan bireyler için araba kiralama hizmeti sunmaktadır. Bunun dışında araba kiralamak istemeyen bireyler için de transfer hizmetleri bulunmaktadır. Ayrıca havalimanı içerisinde bankamatik hizmeti de bulunmaktadır.

Cibuti Hakkında Genel Bilgiler

Resmi kaynaklarda “Cibuti Cumhuriyeti” olarak bilinen Cibuti, Afrika kıtasının doğusunda yer alan küçük bir ülkedir. Başkenti yine aynı isimle bilinen Cibuti şehridir. 1977 yılına kadar Fransa’nın himayesi altında olan Cibuti, 27 Haziran 1977 yılında bağımsızlığını ilan etmiş olmasına rağmen hala  “Fransız Somalilandı” olarak da anılmaktadır.

Ülkeye yaklaşık 1000 yıl önce Arap Yarımadası’ndan Somalililer ve Afarlar göçmüş ve orada yerleşik hayata geçmişlerdir. Bu yüzden bugün hala ülkenin büyük bir çoğunluğunu Müslüman bireyler oluşturmaktadır. Ülke ekonomisine bölgenin en büyük askeri üssünün burada bulunması önemli bir katkı sağlamaktadır. Bunun dışında bölgenin en büyük gelir kaynağı koyun besiciliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Cibuti’de yapılacak en güzel aktivitelerden biri ülkenin en ünlü plajlarından olan “Khor Ambado Beach” plajında güneşin ve denizin keyfini çıkartmak olacaktır. Dalış severler için doğru bir seçenek olan “Khor Ambado Beach” plajı her yıl oldukça fazla turisti konuk etmektedir.

Ülke içerisinde her damak zevkine hitap eden yemek çeşitlerine rastlamak mümkündür. Kızıldeniz balıkları, keçi, deve ve koyun etleri, tropikal meyveleri ile ünlenmiş olan Cibuti’de yöresel lezzetler dışında dünya mutfakları da oldukça fazla talep gören seçenekler arasında yer almaktadır.

Güneşin tadını farklı diyarlarda çıkarmak, güneşlenirken çevreyle iç içe olmak farklı lezzetler ile tanışmak istiyorsanız Cibuti sizin için doğru adres! Bunun için yapmanız gereken alo bilet hattının eşsiz güvenilirliğine kendinizi teslim etmek. http://www.alobilethatti.com/ adresine tıklamanız tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey!