Darüsselam Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Darusselam Uçak Bileti

Darusselam-ucak-biletiDarusselam’a Uçakla Seyahat

Afrika’ya yapılan geziler kişiler için oldukça etkileyici olmaktadır. Birçok hayır kurumu yılın farklı dönemlerinde Afrika’ya yardım kampanyaları düzenlerken toplanan hediyeleri bizzat üyeleri ile birlikte giderek vermektedirler. Bunun yanı sıra birçok kişi de iş için Afrika’nın farklı ülkelerine gidebilir. Tanzanya da bu ülkelerden bir tanesi olarak görülmektedir. Tanzanya’nın en ünlü kentlerinden birisi olan Darusselam da bu doğrultuda popüler destinasyonlar arasında yer almaktadır. Şehre ülkemizden havayolu ulaşımı ile gidecek olan kişiler Darusselam uçak bileti alarak İstanbul Atatürk Havalimanı’na giderler. Buradan sonra da yaklaşık olarak 8 saat süren bir yolculuk ile birlikte şehre ulaşım sağlanacaktır.

Darusselam Julius Nyerere Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Şehrin nüfusu oldukça fazla olduğundan toplu taşıma araçlarına da rağbet oldukça fazladır. Bu sebeple de kişiler genellikle otobüsler ve minibüsler ile şehir içerisinde yolculuk ederler. Son derece dolu olan bu taşıtların yanında şehre özel 3 tekerlekli araçlar da toplu taşımada kullanılmaktadır. Bunların dışında her şehirde olduğu gibi taksiler de kişilere ulaşım hizmeti sunarlar. Taksiler ile kişiler şehir içerisinde istedikleri noktaya çok kısa bir süre içerisinde ulaşım sağlamaktadır.

Darusselam Julius Nyerere Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

8 saatlik yolculuk sonrasında kişiler havalimanına indiklerinde şehir merkezine ulaşım için kullanacakları ulaşım araçlarının son derece kısıtlı olduğunu görürler. Darusselam uçak bileti alarak şehre gelen kişiler taksiler ile havalimanından şehir merkezine gidebileceklerdir. Bunun yanı sıra havalimanına inen kişilere birkaç firma tarafından araç kiralama hizmeti de sunulur. Ancak bu hizmet çok kaliteli değildir ve bu sebeple de kişilere önerilmez. Genel olarak şehir içerisinde gerçekleşen tüm ulaşımlarda taksiler ilk sırayı almaktadır.

Darusselam Julius Nyerere Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Şehir merkezine 12 km. uzaklıkta olan Julius Nyerere Havalimanı, ismini ülkenin ilk başkanından almaktadır. Tanzanya’nın en büyük havalimanı olarak hizmet veren Julius Nyerere Havalimanı, genel olarak Tanzanya’ya gelen kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Orta çaplı sayılabilecek bir kapasitede olan havalimanı her yıl 2,5 milyon kişinin havayolu ihtiyacını karşılamaktadır.

Ucuz Darusselam Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Dünya üzerinde çok popüler olmayan noktalara alınacak olan biletler her zaman zor bulunan biletlerdir. Genel olarak her havalimanından sefer düzenlenmezken birçok havayolu firması da bu şehirlere sefer düzenlememektedir. Bunun yanı sıra bir de gidilecek olan şehre ulaşım süresi uzunsa ücretlerde de belirli bir oranda artış olur. Böylesine önemli ulaşımlarda biletlerin nereden alındığı son derece büyük önem taşır. Bu sebeple de kişiler Alo Bilet Hattı gibi her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği profesyonel sitelere yönelmelidirler. Aksi halde kişilerin alacakları biletler oldukça yüksek ücretlerde olacaktır. Bu durumla karşılaşmamak için kişiler site üzerinden erken rezervasyon avantajları ile birlikte uçak biletlerini ucuza alabilirler.