Diyarbakır Trabzon Uçak Bileti - Alobilethatti.com

Diyarbakır – Trabzon Uçak Bileti

trabzon-ucak-biletiDiyarbakır’dan Trabzon’a Uçakla Seyahat Edin!

Türkiye’nin en önemli iki şehirlerinden birisi olan Diyarbakır ve Trabzon arasındaki seyahatlerin çok büyük bir kısmı havayolu ile yapılmaktadır. Yolcular hangi amaçla olursa olsun Diyarbakır – Trabzon destinasyonu için havayolunu tercih etmekte ve yolculuklarını uçakla yapmaktadır. Çünkü havayolu ulaşımı yolculara büyük bir zaman kazandırıyor. İki şehir arasında yaklaşık olarak 2 saat gibi kısa bir sürede yolculuk yapılabiliyor. Ayrıca havayolu ulaşımının son derece güvenli bir ulaşım şekli olması da yolcuların seyahatlerinde havayolunu tercih etmelerini sağlamaktadır. Sizlerde Diyarbakır’dan Trabzon’a seyahat etmek için havayolunun olanaklarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca yolculuk boyunca havayolu şirketlerinin ikramlarından da faydalanarak kısa sürede Trabzon’a ulaşabilirsiniz.

Diyarbakır Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Şehir merkezine oldukça yakın olan havalimanına gitmek oldukça kolaydır. Kentin çeşitli yerlerinden geçen belediye otobüslerini kullanarak kısa sürede Diyarbakır Havalimanı’na ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca mesafe yakın olduğu için çok yüksek ücretler ödemeden taksiler sayesinde de havalimanı gidilebiliyor. Bunun dışında daha uzak yerlerden havalimanına gitmek isteyen kişiler ise havalimanı transfer firmaları ile anlaşarak özel araçlarla havalimanına gidebiliyor.

Trabzon Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Trabzon’a gitmek için havayolunu tercih eden yolcular Trabzon Havalimanı’na indikten sonra şehir merkezine farklı ulaşım araçlarını kullanarak gidebiliyorlar. Bu ulaşım araçları arasında en ekonomik olan ulaşım şekli ise Havaş servisleridir. Belirli saatlerde kalkan Havaş servisleri ile şehrin farklı noktalarına ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca havalimanı önünde sürekli olarak bulunan taksileri kullanarak da istenilen yere gitmek mümkündür. Bunun dışında havalimanı transfer olanaklarından yararlanarak da havalimanından şehir merkezine gidilebiliyor.

Diyarbakır Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Diyarbakır’da hizmet veren Diyarbakır Havalimanı, hem askeri, hem de sivil statüde yer alan havalimanlarından birisidir. 1952 yılında hizmete başlayan havalimanının şehir merkezine olan uzaklığı 6 kilometredir. Bu yüzden şehir merkezinden havalimanına ya da havalimanından şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır. İç ve dış hatlarda hizmet veren havalimanını yıllık yolcu kapasitesi ise 2 milyonun üzerindedir.

Trabzon Havalimanı Hakkında Kısa Bilgiler

Çok uzun yıllardan bu yana hizmet veren Trabzon Havalimanı 23.745 metrekarelik büyük bir terminale sahiptir. Yıllık olarak 3.5 milyondan fazla yolcu kapasitesine sahip olan havalimanında her gün farklı havayolu şirketlerine ait onlarca uçak iniş ve kalkış yapmaktadır. Havalimanının şehir merkezine 6 km gibi oldukça yakın bir mesafede olması da yolcular için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Ucuz Diyarbakır – Trabzon Uçak Bileti Nasıl Alınır?

Diyarbakır – Trabzon destinasyonu için ucuz uçak bileti almak istiyorsanız en doğru ve en güvenilir adres alo bilet hattı internet sitesidir. Sitemizde aranılan tüm uçak biletlerini kısa sürede bulmak ve satın almak mümkündür. Üstelik siteyi tercih eden ziyaretçiler Diyarbakır – Trabzon uçak bileti başta olmak üzere istedikleri uçak biletini çok daha ekonomik fiyatlarla satın alabiliyor.